Новини

Єдиний експортний портал – для вітчизняних експортерів

Офіс з просування експорту вирішив зібрати на одному ресурсі усю наявну інформацію щодо експорту та запустив Єдиний експортний веб-портал — онлайн-платформу для експортноорієнтованих компаній та підприємців.

Подробнее >>

Аграрні асоціації просять ветувати закон про зниження експортного ПДВ до 14%

Окремі аграрні асоціації просять ветувати закон про зниження ПДВ до 14% на сільськогосподарську сировину, оскільки це призведе до зростання собівартості харчових продуктів на 3-4% і зниження прибутковості переробних підприємств на 50-70%. Про це повідомляє Інтерфакс.

Подробнее >>

Українські молочники захищатимуться від зростаючого імпорту

14 молокопереробних підприємств об’єдналися та підготували заяву до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо спеціального розслідування відносно захисту вітчизняної молочної галузі від зростаючого імпорту.

Подробнее >>

Оприлюднено Довідник показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні

Державна податкова служба України оприлюднила Довідник показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні станом на 01.01.2021 року. Про це повідомляє Асоціація землевласників України.

Подробнее >>

Затверджено розміри плати за перевірку якості і безпечності харчової продукції

Мінекономіки наказом від 31.12.2020 №2836/835 затвердило Розміри плати за здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, що фінансується операторами ринку.

Подробнее >>

Уряд вдосконалив захист національних виробників та експортерів, – Ігор Петрашко

20 січня на засіданні Уряду прийнято законопроєкт, яким посилюється захист національних економічних інтересів України під час поширення політики протекціонізму у світі та наявності надзвичайних ситуацій в міжнародних відносинах.

Подробнее >>

Білорусь: Встановлено збувальників підробленого вершкового масла білоруських брендів

Встановлено збувальників підробленого вершкового масла білоруських брендів. Таку інформацію розмістила в своєму Telegram-каналі прес-секретар МВС Республіки Білорусь Ольга Чемоданова, повідомляє БЕЛТА.

Подробнее >>