Новини

Рада ЄС підтримала продовження лібералізації торгівлі з Україною

Посли країн-членів ЄС 21 лютого погодили мандат Ради ЄС на переговори щодо пропозиції продовжити ще на один рік скасування ввізних мит і квот на продукцію з України.

Подробнее >>

Мінагрополітики розпочало роботу над створенням Концепції Державної програми розвитку тваринництва

У Мінагрополітики розробляють Концепцію Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року.

Подробнее >>

СМПУ та Izba Mleka виступили зі спільною заявою стосовно ситуації з блокуванням кордону

Спілка молочних підприємств України та Польська молочна палата занепокоєні напруженою ситуацією на кордоні між Україною та Польщею, яка перешкоджає зовнішній торгівлі молочними продуктами обох країн.

Подробнее >>

Блокада польсько-українського кордону: в ЄС анонсували засідання Координаційної платформи

У Єврокомісії анонсували зустріч координаційної платформи з питань експорту і транзиту української агропродукції на тлі блокади польськими фермерами кордону з Україною.

Подробнее >>

Українські перевізники розпочинають акцію протесту на кордоні з Польщею

У відповідь на блокування кордону польськими аграріями українські перевізники у вівторок, 20 лютого, розпочнуть акції протесту на трьох прикордонних переходах з Польщею, повідомив у  понеділок український сайт Укрінформ.

Подробнее >>

До 2028 року ринок прецизійного бродіння може зрости до 17,43 мільярда доларів США із середньорічним темпом зростання 48%

Очікується, що обсяг ринку прецизійного бродіння зросте з 2,48 мільярда доларів США у 2023 році до 3,62 мільярда доларів США у 2024 році при середньорічному темпі зростання (CAGR) 45,7%.

Подробнее >>

Міністр сільського господарства Польщі – вимоги “Зеленої угоди” потрібно обмежити

16 лютого, під час зустрічі з представниками молочної галузі, Чеслав Сєкерський, міністр сільського господарства та сільського розвитку Польщі, прокоментував нинішні аграрні протести.

Подробнее >>