Переробники сподіваються на підвищення споживчого попиту

У квітні цінові перегляди вартості сирого молока набули точкового характеру. — ІНФАГРО
У квітні цінові перегляди вартості сирого молока набули точкового характеру. — ІНФАГРО
Уряд України спільно з Єврокомісією працює над тим, аби уникнути повернення до режиму торгівлі, який діяв до 2022 року.
Рішення Китаю про введення імпортного мита на американську молочну продукцію в розмірі 34% може радикально змінити глобальну торгівлю сухою сироваткою й лактозою.
Польська молочна асоціація Izba Mleka на сторінці в facebook висловила свою позицію стосовно введення в Польщі так званого податку ROP (зобовʼязання звітування щодо утилізації упаковки – Packaging Waste Reporting Obligation).
Ще 22 українські підприємства отримають від держави гранти на створення або розвиток виробництв у переробній промисловості.
У міру запровадження мит на імпорт із США, очікуються зміни на світовому ринку молочної продукції.
Згідно з дослідженням Європейської комісії (прогнози ЄС для різних сільськогосподарських секторів до 2035 року), споживання молочних продуктів у блоці залишиться незмінним.
Злиття данського молочного кооперативу Arla Foods і німецької групи DMK дасть збільшення обсягу переробки до 19 млн т молока на рік.
Європейська Бізнес Асоціація звернулася з офіційним листом до керівництва Європейської комісії із закликом продовжити режим безбар’єрної торгівлі з Україною після 5 червня 2025 року.
Обговорювати запровадження ЄС тарифів проти української продукції на фоні того, як увесь світ переживає наслідки нової тарифної політики США, недоцільно.