Новини

Мінагро оприлюднило алгоритм дій для подачі заявки на придбання природного газу на березень

Комітет із нагляду за біржовими торгами з продажу газу власного видобутку розробив алгоритм дій для суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість.

Подробнее >>

Ситуація в Україні є проблемою для польської молочної галузі, – Forum Mleczarskie

Погіршення ситуації на кордонах України становить значну загрозу для торгівлі з Польщею. Можливий спалах збройного конфлікту призведе до порушення зовнішньої торгівлі сичужним сиром, сиром та йогуртом.

Подробнее >>

Виробництво молока у світі скорочується

Порівняно з попереднім роком виробництво молока в листопаді зменшилося на 0,4% у Сполучених Штатах, на 1,5% у Новій Зеландії та на 0,8% в Австралії. Виробництво також залишається низьким у найбільших молочних країнах Європи.

Подробнее >>

Назву кращого сиру 2022 року буде оголошено 3 березня

У виробників молочної продукції в усьому світі залишилося лише два дні, щоб відвідати сайт WorldChampionCheese.org та зареєструвати свої сир, масло, йогурт та сухі молочні інгредієнти для участі у конкурсі сирів Чемпіонату світу 2022 року.

Подробнее >>

В РФ постачальників молока зобов‘язали вказувати вміст жиру в сировині

В РФ виробників та постачальників молока зобов’язали вказувати в електронних ветеринарних супровідних документах показники жиру у сировині, які надалі мають відповідати інформації про жир у переробленій продукції.

Подробнее >>

До торгів з продажу газу власного видобутку на лютий допущено 256 підприємств, що здійснюють виробництво соціально значущих продовольчих товарів

На Українській енергетичній біржі 19-21 січня тривають торги з продажу газу власного видобутку на лютий для підприємств, що здійснюють виробництво соціально значущих продовольчих товарів.

Подробнее >>