Новини

Спілка молочних переробників Польщі про зміни на продовольчому ринку країни

В коментарі порталу forummleczarskie.pl Марцін Хиджик, голова правління Спілки молокопереробників Польщі (ZPPM) розповів про зміни на польському молочному ринку після початку війни в Україні.

Подробнее >>

Вимоги по доступу на європейський ринок мають бути виконані згідно з законодавством ЄС, – Ольга Шевченко

Після скасування мит на українську продукцію у Євросоюз групи товарів із правом дозволу експорту в ЄС лишилися тими ж, що і були: м’ясо птиці, молочка, равлики, мед, яйця, корми для тварин.

Подробнее >>

Польща покриватиме ризики своїх компаній щодо несплати українськими покупцями поставок критичного імпорту

Польща розширить можливості страхування ризиків у двосторонній торгівлі з Україною, а саме – польська держкорпорація зі страхування експортних кредитів (KUKE) почне страхувати ризики польських компаній щодо несплати покупцями продукції з українського переліку критичного імпорту.

Подробнее >>

Третя експертна дискусія «Можливості для українських експортерів на ринках ЄС та світу»: результати зустрічі

15 червня 2022 року понад 70 представників молочного сектору взяли участь в експертній дискусії з підтримки та просування експорту молочної продукції в умовах війни на ринках ЄС та світу.

Подробнее >>

Уряд планує скасувати перелік критичного імпорту

Після скасування Верховною Радою податкових пільг на імпорт уряд планує скасувати перелік товарів та послуг критичного імпорту, за яким дозволялися міжкордонні валютні платежі. 

Подробнее >>

«Молочний альянс» передав 200 тонн молока постраждалим від війни

Група компаній «Молочний альянс» разом із компанією Tetra Pak реалізували соціальну програму з підтримки українців, які постраждали внаслідок повномасштабної війни з росією.

Подробнее >>