Новини

Молочний кластер на базі сімейних молочних ферм планують створити у Хмельницькій області

Молочний кластер на базі сімейних молочних ферм планують створити у Хмельницькій області. Про це йдеться у повідомленні департаменту агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації.

Подробнее >>

Милованов готовий очолити Мінагро після його відокремлення від МЕРТ

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов допускає відокремлення Міністерства аграрної політики після завершення земельної реформи. Він готовий його очолити.

Подробнее >>

22 українських підприємства з виробництва молочної продукції для споживання людиною мають право експорту до ЄС

До країн Європейського Союзу мають право експорту 333 українських підприємства, з яких 153 підприємств-виробників продукції для споживання людиною, 180 – підприємств-виробників нехарчової продукції.

Подробнее >>

Євродепутати виступили проти скорочення дотацій на сільське господарство в бюджеті ЄС

Депутати найбільшої в Європарламенті фракції Європейської народної партії виступили проти скорочення дотацій сільгоспвиробникам в рамках багаторічних фінансових рамок – бюджету ЄС, обговорення якого проходило в четвер у Брюсселі.

Подробнее >>

Зростання споживання молочної продукції в Саудівській Аравії в 2019 році склало 4,7%

Динаміка споживання молочної продукції в Саудівській Аравії склала 4,7%, повідомив керуючий директор Nielsen з близькосхідного регіону Андрій Двойченков.

Подробнее >>

Імпорт в Україну свіжих молочних продуктів поки що невеликий, але він росте

Молокозаводи, що спеціалізуються на випуску свіжих молокопродуктів, зараз, мабуть, єдині в українській молочній промисловості, хто працює з непоганим прибутком.  – ІНФАГРО

Подробнее >>

Імпорт сиру в Україну продовжує зростати

У лютому ситуація на ринку сиру для українських сироварів кращою не стала.  Їм доводиться конкурувати з імпортною продукцією.  Продовжує знижуватися експорт, сировина не дешевшає, собівартість не знижується. – ІНФАГРО

Подробнее >>

Молокозаводи скоротили закупівлю молока

Згідно з офіційними даними, в Україні в 2019 році на переробку надійшло 3,8 млн. т молока, що на 9,1% менше, ніж в 2018. Придбано у сільгосппідприємств 2,6 млн. т (-4,0% до минулого року  ), у населення 0,85 млн. тонн (-21,8%).  – ІНФАГРО

Подробнее >>