Новини

На Кіровоградщині вилучено з обігу фальсифіковане масло

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області під час здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у формі інспектування відібрали зразки трьох марок масла для проведення лабораторних досліджень.

Подробнее >>

Виробництво молока скорочується, закупівельні ціни зростають

Ціни на сире молоко продовжують поступово зростати. У перших числах місяця відбувався їх точковий перегляд, у другій половині вересня зростання продовжиться. – ІНФАГРО

Подробнее >>

50,4% українців підтримують право продажу землі, – опитування

Половина населення України вважає, що людина повинна мати право на вільний продаж своєї землі. Про це свідчать результати опитування проведеного фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, інформує Цензор.НЕТ.

Подробнее >>

В Україні пропонують спростити проходження митних процедур до ЗВТ з ЄС для виробників харчових продуктів

Україні слід працювати над спрощенням проходження митних процедур для виробників харчової продукції в умовах зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом.

Подробнее >>

У разі виходу Великобританії з ЄС без договору постраждають британські сировари

Національна спілка фермерів Великобританії (NFU) направила прем’єр-міністру Борису Джонсону лист із закликом терміново переглянути політику уряду в галузі торгових тарифів, яка вступить в силу, якщо Великобританія вийде з ЄС без договору.

Подробнее >>