Ринок сиру – 2020

Український ринок сиру схильний до постійних змін. На жаль, вітчизняні сировари не можуть назвати ці зміни позитивними. Для таких песимістичних оцінок стану сироваріння є цілий ряд причин, як зовнішніх, так і внутрішніх. Останньою причиною, що вплинула на ринок, найсвіжішою, виявилася пандемія коронавірусу, яка охопила практично всі країни світу, в тому числі і Україну.

До зовнішніх причин, в першу чергу, потрібно віднести геополітичну кризу у відносинах з Росією. Тепер Україну і зовсім не прийнято називати експортером сиру, адже ми продаємо на зовнішні ринки вже лише 5-6 тис. т товару.

Більш того, при низьких світових цінах на сир і високих українських, наша країна вже перетворюється у великого імпортера сирів. Можливо вже в поточному році кожен четвертий кілограм проданого сиру в Україні буде мати іноземне походження.

З перерахованого вище поки вимальовується не найкращий прогноз розвитку українського ринку сиру на найближчі роки. Виробництво доведеться скорочувати, наростити експорт навряд чи вийде, а імпорт зросте ще більше.

Проте за певних умов прогнози розвитку українського сироробного бізнесу можуть змінитися на досить позитивні. Потрібно терміново провести правильні реформи в молочній галузі країни, але для цього і оператори ринку, і уряд, і аграрії-тваринники повинні докласти чималих зусиль.

Нове дослідження ІНФАГРО «Ринок сиру» спростить пошук шляхів вирішення назрілих проблем.

Основна тематика звіту:

  • Виробництво
  • Споживання
  • Особливості торгівлі
  • Експорт / Імпорт
  • Цінові тенденції
  • Особливості світового ринку
  • Висновки, рекомендації

Обсяг – 147 стор.

Робота містить близько 140 рисунків (діаграми, графіки, карти), 20 таблиць і детальний аналіз наведеної в них інформації. Спрогнозовано подальший розвиток ринку.

Вартість: договірна

Контакти:
Директор ТОВ «Інфагро»
Василь Вінтоняк
Е-mail: Vvd@infagro.com.ua
http://www.infagro.com.ua
Tel/fax +380 44 258 2502

Останні новини: