Новини

Споживчі настрої українців у червні різко погіршилися

Індекс споживчих настроїв українців у червні знизився на 8 пунктів та становить 64,5. Як свідчать дані дослідження Info Sapiens “Споживчі настрої в Україні”, знизилися усі складові індикатора.

Подробнее

У що обходиться британським молочним фермерам захист від ризиків, повʼязаних зі зміною клімату

Близько 48% молочних фермерів, опитаних компанією Kite Consulting, повідомили, що вони планують збільшити річне виробництво молока протягом наступних двох-трьох років.

Подробнее

«Люстдорф» уперше в Україні запустив виробництво молочно-зернових коктейлів

Компанія «Люстдорф» почала виробляти перші на ринку України ультрапастеризовані молочно-зернові коктейлі. Це кооперація ТМ «На здоров’я» & Disney, повідомили в компанії.

Подробнее

Масло дороге, випуск спредів зростає

На відміну від світового, український ринок масла демонструє стабільне, але не стрімке зростання цін на масло. Українські продавці не встигають реагувати на суттєві цінові коливання на світовому ринку. – ІНФАГРО

Подробнее

Статті

Керівництво провідних молокозаводів України про наслідки відключень енергоживлення

Відключення енергоживлення негативно впливає на роботу промисловості. Зокрема, в галузях, де технологічний процес не повинен перериватися, а від його стабільності залежить продовольча безпека українців.

Подробнее

Молочна карта України – 2024

Із нагоди особливої для молочної спільноти світу дати – Всесвітнього дня молока (World Milk Day), що був офіційно запроваджений Продовольчою організацією (ФАО) ООН 1 червня 2001 року, було підготовано та опубліковано інфографіку – Молочну карту України.

Подробнее