Новини

Молочні жири в Україні продовжують дорожчати

Дисбаланс попиту та пропозиції сирого молока, який виник минулого року у зв’язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, згенерував додаткові обсяги молочного жиру, який трансформувався у високий результат експорту українського вершкового масла.

Подробнее

ТАК АМКУ оштрафувала виробника за введення в оману споживачів на 2.7 млн гривень

Тимчасова Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України 04 грудня 2023 року встановила наявність порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції в діях ТОВ «ВІДДІ».

Подробнее

Зростання імпорту сиру невідворотнє

Склади українських виробників сиру залишаються досить скромними. В такій ситуації вони намагаються утримувати високими обсяги виробництва і це призводить до зростання закупівельної ціни молока-сировини. – ІНФАГРО

Подробнее

Відбулася XV Всеукраїнська конференція з міжнародною участю МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС 2023

Вдруге за 15 років проведення конференція МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС відбулася в умовах війни, зібравши в Києві представників молочної галузі та їх партнерів, тих, хто забезпечує роботу молочної галузі України попри всі труднощі воєнного часу. – ІНФАГРО

Подробнее

Статті

Як найбільше багатство України може перешкодити її вступу до ЄС

До війни сільське господарство давало самій Україні 20% ВВП і 40% українського експорту. А у світі Україна одноосібно покривала половину потреб Світової харчової програми ООН.

Подробнее

Голландці стали пити менше молока і їсти більше сиру

Протягом перших двох десятиліть 21-го століття голландці пили менше молока, але їли більше сиру. Про це свідчить огляд показників споживання молочних продуктів і яєць на душу населення протягом 2005-2022 років, зроблений Wageningen Economic Research на замовлення Wakker Dier.

Подробнее