Новини

Споживання свіжих молочних продуктів скоротилося

З настанням літа відбулося певне зниження споживання свіжих молочних продуктів. Але це зниження не таке суттєве, як у відповідні періоди до війни. Все ж населення не може собі дозволити такі літні відпустки з подорожами, як в мирний час. — ІНФАГРО

Подробнее

У Білостоці відбулася зустріч молочних асоціацій України та Польщі

17 червня 2024 року в Білостоці, за участі Державних секретарів Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства сільського господарства та розвитку села Польщі відбулася зустріч представників молочних асоціацій України (СМПУ, АВМ) та Польщі (Związek Polskich Przetwórców Mleka – ZSSM, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, National Association of Dairy Cooperatives, National Dairy Association).

Подробнее

Україна збільшує експорт сиру

Частка європейського сиру на ринку України досить висока. Тому, незважаючи на тимчасове скорочення поставок в країну імпортного сиру у травні, вітчизняні виробники мають дбати про правильну цінову політику на внутрішньому ринку. – ІНФАГРО

Подробнее

Статті

Керівництво провідних молокозаводів України про наслідки відключень енергоживлення

Відключення енергоживлення негативно впливає на роботу промисловості. Зокрема, в галузях, де технологічний процес не повинен перериватися, а від його стабільності залежить продовольча безпека українців.

Подробнее

Молочна карта України – 2024

Із нагоди особливої для молочної спільноти світу дати – Всесвітнього дня молока (World Milk Day), що був офіційно запроваджений Продовольчою організацією (ФАО) ООН 1 червня 2001 року, було підготовано та опубліковано інфографіку – Молочну карту України.

Подробнее