Новини

Просвітницька кампанія Галичини: просто про складні молочні теми

За участі та підтримки Молочної компанії «Галичина» випущено серію відео, де технологи просто пояснюють складні речі про молоко і допомагають споживачу розібратися в чутках про молочні продукти, що поширені серед споживачів.

Подробнее

У Мінекономіки презентували ІТ-портал в сфері торговельного захисту України

Мінекономіки поставило собі за мету забезпечити прозорий та зручний доступ до матеріалів, які стосуються інструментів торговельного захисту. Новий ІТ-портал має стати джерелом інформації з питань торговельних розслідувань для усіх зацікавлених сторін.

Подробнее

Держпідтримка АПК на 2022 рік

У Мінагрополітики розробили попередній план напрямів держпідтримки для аграрного сектору на 2022 рік. Зважаючи на те, що невдовзі Верховна Рада розпочне розгляд бюджету на наступний рік, в Мінагрополітики підготували програму бюджетної допомоги для АПК.

Подробнее

Союзмолоко: виробництво товарного молока в РФ у 2021 році майже не зросте

Виробництво товарного молока в Росії за підсумками 2021 року може зрости не більше ніж на 1% через зниження продуктивності стада та скорочення поголів’я корів, що прискорюється.

Подробнее

Переробні підприємства скорочують закупівлю сировини

За даними Держстату України, за 9 місяців року скоротилася закупівля молока переробними підприємствами.  Порівняно з тим же періодом минулого року скорочення склало 10,9%.  – ІНФАГРО

Подробнее

Статті

Ключовим виробником молока у світі буде Індія, а ключовим імпортером — Китай

Аналітики Центру вивчення молочного ринку — Dairy Intelligence Agency, DIA — виступили в процесі закритої зустрічі експертної ради DIA, що пройшла 23 листопада в Переславлі-Заліському.

Подробнее

Чи буде Україна знову експортувати вершкове масло в ЄС?

Інфляція охопила молочний ринок ЄС: зниження виробництва сирого молока в другій половині 2021 року і низькі запаси біржових молочних товарів призвели до швидкого подорожчання сировини на споті.

Подробнее