Як тарифи Трампа впливають на світові молочні ринки

Останній раунд запровадження мит президентом США Дональдом Трампом, викликав хвилю занепокоєння серед ключових країн-експортерів молочної продукції.
Останній раунд запровадження мит президентом США Дональдом Трампом, викликав хвилю занепокоєння серед ключових країн-експортерів молочної продукції.
У 2024/25 фінансовому році молочні фермери в Англії заробили на 105 тисяч фунтів більше, ніж за попередні 12 місяців.
Торговельна війна між США та Мексикою може створити серйозні проблеми для молочної промисловості США, попереджає Корі Гейгер, провідний економіст з молочних продуктів CoBank.
За даними Rabobank, Австралія залишається одним із найбільш конкурентоспроможних виробників молока серед основних регіонів-експортерів молочної продукції, незважаючи на зростання світових витрат на виробництво молока за останні 5 років.
Тільки з 2016 року Україна почала нарощувати експорт молока і молочних продуктів до ЄС. Раніше основним ринком були країни СНД.
За прогнозами, протягом наступних 10 років литовські молочні ферми збільшать виробництво молока на 58%, або на 800 тис. тонн.
7 лютого портал forummleczarskie.pl інформував читачів про ініціативу 5 молочних асоціацій, які вирішили спільно розробити Молочну дорожню карту для реалізації стратегії молочної промисловості Польщі.
Зміни, що відбуваються після обрання Дональда Трампа президентом США свідчать, що комісара Урсулу фон дер Ляєн більше не турбує “коровʼячий” метан. Щоправда, це лише тимчасово. Випробувальний термін триватиме два роки.
У звіті Rabobank прогнозується інфляція, збільшення федерального дефіциту та порушення торгівлі сільськогосподарською продукцією, якщо обраний президент Дональд Трамп реалізує запропоновану ним економічну політику.
Хью Гарні, спеціаліст з молочного скотарства, Ірландія, опублікував на порталі agriland.ie розповідь про ферму у Франції, де фермер зосереджується на досягненні високого відсотка білка в молоці, яке використовується для виробництва сиру.