Статті

Як найбільше багатство України може перешкодити її вступу до ЄС

До війни сільське господарство давало самій Україні 20% ВВП і 40% українського експорту. А у світі Україна одноосібно покривала половину потреб Світової харчової програми ООН.

Подробнее >>

Голландці стали пити менше молока і їсти більше сиру

Протягом перших двох десятиліть 21-го століття голландці пили менше молока, але їли більше сиру. Про це свідчить огляд показників споживання молочних продуктів і яєць на душу населення протягом 2005-2022 років, зроблений Wageningen Economic Research на замовлення Wakker Dier.

Подробнее >>

Українські молочні ферми показали світу надзвичайну стійкість під час війни

Висвітленню впливу війни в Україні на глобальний та національний ринок молока була присвячена презентація головного наукового співробітника ННЦ ІАЕ, д.е.н. Ольги Козак спільно з гендиректором АВМ Ганною Лавренюк під час 24 Міжнародної молочної конференції IFCN, яка проходила в Ризі з 10 по 13 червня 2023 р. за участі представників з понад 60 країн світу.

Подробнее >>

Огляд ринків сухого незбираного молока

Сухе незбиране молоко є традиційно основним товаром міжнародної торгівлі в тих регіонах, де попит на молочну продукцію переважає пропозицію переважно через несприятливі умови виробництва сирого молока. У першу чергу, мова йде про Азію та Африку.

Подробнее >>

Огляд ринків вершкового масла

Українська модель ринку молочних жирів, в т.ч. вершкового масла, нагадує структуру ЄС та США. В першу чергу орієнтація йде на внутрішній ринок, зовнішня торгівля здійснюється за залишковим принципом.

Подробнее >>