Статті

Як Молокія допомагає наблизити перемогу

Сміливість — вона в різному. Хтось захищає країну зі зброєю в руках, а хтось — читаючи підручник. Для когось сміливість втілилась у підтримці економіки, інші ж віднайшли її у волонтерстві.

Подробнее >>

Воєнний рік: тренди світового ритейлу у 2022 році за дослідженням Deloitte

Експерти Deloitte виділили основні зміни у сегменті роздрібної торгівлі, які відбуваються прямо зараз, і які спричинені наслідками пандемії, а також російсько-українською війною.

Подробнее >>

Невідкладне налагодження експорту молокопродуктів задля збереження молочної галузі України

Молочна галузь України ще до початку війни перебувала у дуже складному становищі. В останні роки неухильно скорочувалося виробництво молока, і, відповідно, надходження його у переробку.

Подробнее >>

Європейська Комісія схвалила підтримку виробникам молока Іспанії, які постраждали від війни в Україні

Схвалено програму для Іспанії вартістю 169 мільйонів євро для підтримки молочного сектору в контексті вторгнення росії в Україну. 

Подробнее >>

Війна забере життя понад 300 000 корів, або Як молочні ферми пережили російську окупацію

Останні роки промислове поголів‘я великої рогатої худоби скорочувалося на 1-2%, воєнний 2022-ий перевиконає пʼятирічний план — кількість корів впаде на 8-10%. На окупованій території худоба помирала від обстрілів та її заради розваги розстрілювали російські військові.

Подробнее >>

Санкції загрожують проблемами російському молочному сектору

З початку російського вторгнення в Україну російські молочні компанії стурбовані перспективою кризи доступності упаковки.  Загроза з’явилася, коли західний бізнес пообіцяв розірвати зв’язки з російськими партнерами.

Подробнее >>

Чи потрібен зараз Україні молочний імпорт

Вторгнення російських загарбників в Україну змінило все. Починаючи з 24 лютого наші міста зазнають нищівних бомбардувань та обстрілів,  більше 4 мільйонів громадян виїхали за межі країни, близько 10 мільйонів були вимушені покинути домівки та переїхати у більш безпечні області. 

Подробнее >>