Європейська Комісія схвалила підтримку виробникам молока Іспанії, які постраждали від війни в Україні

Схвалено програму для Іспанії вартістю 169 мільйонів євро для підтримки молочного сектору в контексті вторгнення росії в Україну.
Схвалено програму для Іспанії вартістю 169 мільйонів євро для підтримки молочного сектору в контексті вторгнення росії в Україну.
Останні роки промислове поголів‘я великої рогатої худоби скорочувалося на 1-2%, воєнний 2022-ий перевиконає пʼятирічний план — кількість корів впаде на 8-10%. На окупованій території худоба помирала від обстрілів та її заради розваги розстрілювали російські військові.
З початку російського вторгнення в Україну російські молочні компанії стурбовані перспективою кризи доступності упаковки. Загроза з’явилася, коли західний бізнес пообіцяв розірвати зв’язки з російськими партнерами.
У 2021 році сприятлива погода, здорове поголів’я та покращення продуктивності на молочних фермах Аргентини призвели до збільшення виробництво молока на 4%.
Вторгнення російських загарбників в Україну змінило все. Починаючи з 24 лютого наші міста зазнають нищівних бомбардувань та обстрілів, більше 4 мільйонів громадян виїхали за межі країни, близько 10 мільйонів були вимушені покинути домівки та переїхати у більш безпечні області.
Жорстокий напад росії на Україну призведе до збоїв в ланцюжку поставок молочної продукції. Крім того, інфляція на молочних ринках може спричинити зменшення споживання молочних продуктів, особливо в росії та країнах з низьким рівнем доходу.
Вадим Чагаровський, голова СМПУ, розповідає, чому існує фальсифікат і як його викорінити.
Під час пандемії світова економіка відчувала постійний тиск. Ланцюги створення доданої вартості були порушені, і невизначеність домінувала в багатьох секторах.
Державна підтримка у молочній галузі відіграє роль одного з ключових драйверів розвитку сектора у всьому світі. При цьому вона може мати різноспрямований характер, і у разі одних країн підтримувати інвесторів та залучати нових учасників, а в інших – обмежувати зростання виробництва.
Питання про те, як краще контролювати інфляцію, повернулося до порядку денного економічної політики. Думки, як краще з нею боротися, розділилися.