IFCN: до 2030 року виробництво молока і попит на нього зростуть на 35%

Такі дані були озвучені в ході конференції дослідницької мережі IFCN, яка пройшла 11 червня в Ірландії. Сьогодні в світі виробляється близько 876 мільйонів тонн молока на рік.

Керуючий директор IFCN, доктор Торстен Хемме, заявив: “Ринку буде потрібно більше молока. Зростання попиту обумовлене не тільки збільшенням кількості людей, що живуть на планеті, але і збільшенням споживання на душу населення через зростання добробуту і світових інвестицій в розвиток виробництва молочних продуктів”.

Засновник IFCN підкреслив, що підвищений попит буде покриватися за рахунок більш високої світової пропозиції молока. Експерти дослідницької мережі впевнені, що ферми будуть інтенсифікувати свої системи виробництва. “До 2030 року IFCN прогнозує збільшення виробництва молока і попиту в цілому на 35%”, – заявив Торстен Хемме.

У короткостроковій перспективі аналітики очікують постійного зростання поставок молока в усьому світі. У 2017 році світове виробництво молока зросло майже на 4%, що значно вище динаміки зростання 2016 року. Однак в 2018 році темпи значно сповільняться.

Ключовими факторами уповільнення темпів зростання виробництва молока в 2018 році є аномальні погодні умови в Новій Зеландії, ЄС і Аргентині, а також складна економічна ситуація молочних фермерів США.

У другій половині 2018 року IFCN прогнозує, що зростання попиту і пропозиції буде більш узгодженим, з очікуваним світовим рівнем цін на молоко в 35-37 доларів США або 30-32 євро за 100 кг молока.

DairyNews

Останні новини: