У Брюсселі відбулася щорічна конференція Європейської молочної асоціації

10 квітня в Брюсселі Європейська молочна асоціація (EDA) провела свою щорічну конференцію з питань молочної політики, у якій взяли участь понад 150 керівників компаній молочної галузі та експертів з Європи та інших країн.

Залишилося лише два місяці до європейських виборів у червні 2024 року, тому темою цьогорічної конференції було «ЄС наступного покоління 2024–2029». Виступи були присвячені обговоренню майбутнього європейського сільського господарства на наступний політичний період. Доповідачами були: Вольфганг Бурчер, генеральний директор DG AGRI, Альберт де Гроот, генеральний директор Vreugdenhil, Макс Фастєєв, ІНФАГРО, Україна, а також кандидати на вибори до Європейського парламенту 2024 року Крістоф Хансен (CSV, LU), Джессіка ван Левен (BBB, NL) і Дідьє Лепортуа (Alliance Rurale, FR).

Відкриваючи конференцію, президент EDA Джузеппе Амброзі підкреслив відповідальність наступного законодавчого органу Європейського парламенту.

Доповідь Максима Фастєєва була присвячена стану української молочної галузі під час триваючої війни з росією та її потенціалу для перетворення в міцного, конкурентоспроможного учасника єдиного ринку.

EDA Dairy Flash

Останні новини: