Зміни в молочній галузі за два роки війни – 2024

Зміни в молочній галузі за два роки війни – 2024

Експертні зустрічі з підтримки та просування експорту молочної продукції в умовах війни

Вже два роки повномасштабної війни український молочний сектор демонструє стійкість і попри все продовжує адаптуватися до нових викликів. Попереду невизначеність щодо тривалості війни та обмежені горизонти планування, але життя вимагає активного руху вперед. Тож чого варто очікувати українському молочному сектору на внутрішньому та світових ринках, яку підтримку може забезпечити держава та які зміни чекають на нас у найближчому майбутньому?

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес у співпраці з аналітичним агентством ІНФАГРО за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» протягом квітня-травня проведуть третю щорічну серію експертних зустрічей з метою адаптації та трансформації експортних можливостей для українських виробників молочної продукції у 2024 році в умовах війни та зміни молочних балансів.

Запрошуємо представників експортерів-виробників молочної продукції, національних та міжнародних галузевих бізнес-об’єднань, компаній-трейдерів, експертів, консультантів та інші зацікавлені сторони взяти участь у першій експертній дискусії: 

Експертна дискусія 1. Зміни в молочній галузі за два роки війни | 25 квітня 14:00 – 16:00

Під час експертної дискусії будуть розкриті такі теми:

 • Поточний стан молочної галузі України та нагальні проблеми
 • Зовнішня торгівля аграрною продукцією – виклики та можливості
 • Актуальні тренди глобального молочного ринку
 • Зміни в зовнішній торгівлі молокопродуктами в Україні:  поточна структура та географія молочного експорту

Учасники матимуть можливість поставити запитання спікерам та долучитися до дискусії та обговорення поточних проблем.

Спікери експертної дискусії: 

 • Вадим Чагаровський, голова «Спілки молочних підприємств України
 • Тарас Висоцький, перший заступник Міністра Мінагрополітики
 • Джулія Колард, менеджерка з економічних питань та заходів «Eucolait»
 • Василь Вінтоняк, директор агентства ІНФАГРО

Модератор заходу:

 • Максим Фастєєв, партнер проєктів ІНФАГРО

Експертна дискусія відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 25 квітня (14:00 – 16:00). Участь у заході є безоплатною для учасників, які заповнять реєстраційну форму та отримають підтвердження від організаторів. 

ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЯ

*****

Експертна дискусія 2. Практики просування молочного експорту | 16 травня 14:00 – 16:00

Запрошуємо представників експортерів-виробників молочної продукції, національних та міжнародних галузевих бізнес-об’єднань, компаній-трейдерів, експертів і консультантів та інші зацікавлені сторони взяти участь у другій експертній дискусії: «Практики просування молочного експорту», яка відбудеться 16 травня о 14:00.

Під час експертної дискусії будуть розкриті такі теми:

 • Просування експорту через виставкову діяльність;
 • Захист та підтримка українських експортерів при виході на нові ринки;  
 • Експорт молока та молочних продуктів до ЄС: як взаємодіяти з платформою TRACES NT.

Учасники матимуть можливість поставити питання спікерам і долучитися до дискусії та обговорення поточних проблем.

Спікери експертної дискусії: 

 • Денис Гарасюта, член правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство»
 • Олексій Грушецький, заступник директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
 • Тетяна Гаркавенко, головна експертка компонента компонента «Молочний сектор» швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (Quality FOOD Trade Program)
 • Анатолій Гамза, заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю управління державного контролю та обліку операторів ринку Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби

Модераторка заходу –  Ірина Висоцька, координаторка компонента «Молочний сектор» швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (Quality FOOD Trade Program)

Експертна дискусія відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 16 травня, 14:00 – 16:00. Участь у заході є безоплатною для учасників, які заповнять реєстраційну форму та отримають підтвердження від організаторів. 

Дедлайн реєстрації: 15 травня, 15:00. Якщо ви вже реєструвалися на перший захід “Зміни в молочній галузі за два роки війни”, який відбувся 25 квітня, повторно заповнювати форму не потрібно.

ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Останні новини: