Без категорії

Єврокомісія запропонувала чергові поступки для полегшення становища фермерів

{{unknown}}Європейська комісія 15 березня оприлюднила пропозиції, які дозволять членам Європейського Союзу послабити екологічні норми для фермерів, що останні кілька місяців протестували через скрутні економічні умови. Як пише “Європейська правда”, це випливає з повідомлення Єврокомісії. Оприлюднені пропозиції передбачають передусім послаблення екологічних норм у межах Спільної сільськогосподарської політики ЄС. По-перше, пропонується, аби фермери більше не були зобов’язані…

Подробнее >>

Chr. Hansen тепер Novonesis

12 грудня 2022 року Novozymes та Chr. Hansen уклали угоду про створення глобального партнера з біологічних рішень шляхом злиття двох компаній. Запропоноване об’єднання компаній Novozymes і Chr. Hansen успішно завершилося заснуванням компанії Novonesis.

Подробнее >>

Литовська молочна промисловість у фінансовій кризі

Йонас Віленіс, голова Литовської асоціації молочних фермерів, виступаючи на сесії парламенту, заявив, що молочні ферми банкрутують через важке фвнансове становище підприємств галузі.

Подробнее >>

Велика пропозиція молока в ЄС призводить до зниження його ціни

З вересня виробництво молока в Європі продовжує неухильно зростати.  «Виробництво молока в ЄС-27 зросло лише на 0,6% у вересні, у жовтні воно вже піднялося до +1,4%, а в листопаді виробництво молока зросло на 1,9% порівняно з роком раніше», — так описує минулімісяці Раф Бейєрс, Консультант DLV з розвитку бізнесу та управління ризиками.

Подробнее >>

Lactalis Ingredients достроково досягла цільових показників по викидах в атмосферу та використанню води

Lactalis Ingredients достроково досягла своїх цілей по використанню води та викидах парникових газів на 2025 рік, повідомляє компанія у нещодавно опублікованому звіті про корпоративну та соціальну відповідальність.

Подробнее >>

В зразках масла солодковершкового встановлена наявність немолочних жирів

В рамках проведення планового заходу державного контролю ПП «Славутич Поділля», смт. Ярмолинці, Ярмолинецького району, Хмельницької області були відібрані зразки масла солодковершкового «Екстра» 83 % жиру виробництва ТОВ «Богодухівський молзавод» (партія 2, дата виробництва 25.10.2019), як зазначено на упаковці.

Подробнее >>

Ринок сухого молока 2017

                    Раніше Україна вважалася одним із основних гравців на світовому ринку сухого молока. Але в другій половині нульових років, в умовах істотного скорочення виробництва сировини і та переорієнтації переробників на випуск більш рентабельних молокопродуктів, випуск сухого молока в країні істотно скоротився, а його експорт зменшився в…

Подробнее >>

Ринок сиру – 2017

{{unknown}}                    За три роки в українській галузі сироваріння відбулися кардинальні зміни. В умовах геополітичної та економічної кризи довелося істотно скоротити виробництво, значно зменшити експорт і навіть внутрішню реалізацію сиру. Нових, альтернативних Росії ринків українські виробники не знайшли і навряд чи в найближчі роки можна очікувати прогресу…

Подробнее >>

“Ковельмолоко” перепродали

Про те, що “Ковельмолоко” вже має нового власника, повідомив голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, звітуючи на сесії райради про виконання Програми економічного і соціального розвитку району.

Подробнее >>