Lactalis Ingredients достроково досягла цільових показників по викидах в атмосферу та використанню води

Lactalis Ingredients достроково досягла своїх цілей по використанню води та викидах парникових газів на 2025 рік, повідомляє компанія у нещодавно опублікованому звіті про корпоративну та соціальну відповідальність.

Дочірній компанії вдалося скоротити викиди на 10% і використання води на 5%.  Це відповідає стратегії Lactalis Group, яка спрямована на скорочення викидів на 25% у 2025 році та на 50% у 2033 році.

Lactalis Ingredients також планує отримати сертифікат ISO 14001 на всіх своїх заводах до кінця 2024 року та FSSC 22000 до 2025 року.

На території Société Laitière de Retiers котел, що працює на природному газі, буде замінено на котел на твердому паливі, що зменшить викиди на 60%.

У Вільярробледо будуть встановлені фотоелектричні панелі, які забезпечуватимуть 20% енергоспоживання об’єкта, а цього року встановлено мембранну концентраційну установку.  Ця модифікація дозволить зменшити споживання газу сушаркою втричі, кажуть у компанії.

Фотоелектричні панелі також будуть встановлені на заводі Walhorn, щоб виробляти 5% електроенергії.

Група Lactalis тим часом оголосила, що працює над розробкою програми, щоб до 2023 року її спеціалісти з виробництва молочної продукції пройшли навчання передовим практикам, щоб надавати консультації фермерам, а до 2025 року всі прямі обсяги зібраного молока підлягатимуть обов’язковому контролю – оцінці благополуччя сільськогосподарських тварин.

Згідно зі звітом, компанія намагатиметься «поступово виключити» такі практики, як регулярне видалення рогів.

ІНФАГРО за матеріалом dairyreporter.com

Останні новини: