Chr. Hansen тепер Novonesis

12 грудня 2022 року Novozymes та Chr. Hansen уклали угоду про створення глобального партнера з біологічних рішень шляхом злиття двох компаній. Запропоноване об’єднання компаній Novozymes і Chr. Hansen успішно завершилося заснуванням компанії Novonesis.

Novonesis є провідним світовим партнером з біологічних рішень для покращення бізнесу, здорового способу життя та здоровішої планети. В об’єднаній компанії працює близько 10 000 талановитих співробітників по всьому світу. Компанія має досвід у понад 30 різних галузях.

Поєднуючи силу мікроорганізмів з наукою, Novonesis змінює сучасний спосіб виробництва, споживання та життя. Половина асортименту рішень спрямована на забезпечення здоровогоспособу життя та виробництва кращих продуктів харчування, а інша половина на скорочення використання хімічних речовин і на зменшення впливу на клімат.

«Ми успішно об’єднали Novozymes і Chr. Hansen та сьогодні ми є одним провіднимглобальним партнером із біологічними рішеннями. Novonesis поєднує наші спільні сили та чудеса біології. Ми будемо впроваджувати інновації та розробляти трансформаційні біологічні рішення, які покращуватимуть спосіб виробництва, споживання і стиль життя. Ми зібрали талановиту команду, і разом із 10 000 колегами ми розкриємо безмежний потенціал біологічних рішень», — каже Естер Бейгет, президент і генеральний директор Novonesis.

Назва «Novonesis»

«Genesis» по-грецьки означає «походження» або «початок». «Novo» означає новий. Novonesis означає «новий початок».

 

Останні новини: