У Києві відбулася Всеукраїнська конференція з міжнародною участю МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС 2022

30 листопада у Києві відбулася традиційна щорічна конференція МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС 2022. – ІНФАГРО

Представники українських молочних компаній та компаній сателітів галузі, зібралися у Києві для обговорення своїх проблем, пошуку рішень для розвитку бізнесу у воєнний час та визначення планів на майбутнє.

В ході дискусій всі учасники відмічали згуртованість українських молочників у важкі місяці війни, плідну співпрацю з Міністерством агрополітики України, взаємодопомогу та допомогу Збройним Силам України та населенню.

Неодноразово делегати компаній експортерів висловлювали подяку керівництву ЄС за вчасну відміну мит і тарифів, що допомогло молочній галузі витримати тиск надлишку молока, який утворився через різке скорочення споживчого ринку. Можливість експорту до Європи, фактично, врятувала українську молочну галузь і запобігла втраті поголів’я.

Незважаючи на суттєве обмеження логістичних можливостей, український експорт набрав обертів. За результатами 10 місяців року Україна посіла 1 місце за обсягом експорту масла, імпортованого ЄС, і 4 місце за обсягом сиру.

Говорячи про перспективи розвитку молочної галузі в Україні, Вадим Чагаровський, Голова СМПУ, підкреслив важливість державної підтримки як тваринництва, так і переробки. Він також наголосив на тому, що в Україні успішною може бути комбінована модель розвитку – розвиток як великих крупнотоварних молочних господарств і переробних комплексів, так і малих сімейних ферм та переробки.

Більше про конференцію МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС – на сторінці https://infagro.com.ua/ua/molochniy-biznes-2022/

ІНФАГРО

Останні новини: