ЄС: Подальше зростання ринку сиру

У своєму річному звіті 2020/21, European Dairy Association аналізує стан ринку сиру ЄС та експорт цього товару з ЄС до третіх країн. – ІНФАГРО

За даними EDA, довгострокове зростання європейського ринку сиру продовжилося і в 2021 році. Незважаючи на скорочення обсягів виробництва молока, все більше сировини спрямовувалося на переробку сиру.  Виробництво зросло в більшості країн ЄС.  Знизилося воно лише в Данії, Нідерландах, Фінляндії та Литві.  У Німеччині, найбільшій країні-виробнику, зростання було нижче середнього.

Найбільше зросло виробництво сиру в Італії та Франції.  У 2021 році попит на сир у ЄС загалом зріс, хоча у роздрібному секторі він не зберігся на високому рівні попереднього року. Крім того, високим залишався попит на сир з боку третіх країн.  Поставки до США відновилися після зниження в попередньому році після призупинення каральних мит на різні види сиру.  Більше сиру також було направлено до Швейцарії, України та Китаю.  Для ЄС Японія є другим після США експортним ринком.  Великобританія після Brexit стала найбільшим ринком сиру серед третіх країн, хоча експорт туди знижується другий рік поспіль.  31% загального експорту сиру минулого року надійшло до Великобританії.

У першому півріччі 2021 року ринок сиру був досить збалансованим, але у другій половині року пропозиція стала напруженою через зниження поставок молока.  Не всі запити вдавалося повністю задовольнити, що призвело до сильного зростання цін, особливо цін на напівтверді сири, Емменталь і Чеддер.  Зростання ціни на сири паста-філата було меншим.

Наприкінці 2021 року ціни на сир досягли історичних максимумів, а в деяких випадках і перевищили їх.  Ціни на суху сироватку,  супутній продукт, та похідні сироватки також сильно зросли протягом минулого року, що забезпечило додаткову підтримку для валорізації сиру.

ІНФАГРО

Останні новини: