Виробництво свіжих молочних продуктів скорочується

До останнього часу в переробці молока лише виробники свіжих молокопродуктів почувалися відносно непогано.  Тепер і в них виникло багато проблем.  ІНФАГРО

В умовах дорожнечі сировини та енергоресурсів за останні місяці вони помітно підняли відпускні ціни на свою продукцію.  Споживачі логічно відреагували зниженням попиту, а мережі – скороченням заявок.  У такій ситуації більшості операторів довелося зменшувати виробництво. Але, незважаючи на зниження попиту, від збільшення вартості продукції цільномолочники відмовитися не можуть і більшість з них мають намір і надалі поступово збільшувати ціни, навіть якщо доведеться скорочувати продажі.

Виробництво свіжих молокопродуктів скорочується.  Аналіз їх випуску минулого місяця свідчить про різке скорочення у категорії кисломолочних продуктів, відразу на 10% до 33,3 тис. т.

У той же час виробництво молока збільшилося на 2% до 39,4 тис. т. Але на цей показник вплинуло виробництво ультрапатеризованого молока для закладок, а реальні продажі не збільшилися.

Темпи зростання випуску сирної продукції теж дуже сповільнилися.  Минулого місяця їх виробили 7,2 тис. т, що лише на 2% більше за показник вересня 2020 року.

Статистика виробництва цільномолочної продукції за поточний місяць, швидше за все, виглядатиме ще сумнішою.

ІНФАГРО

Останні новини: