За три квартали імпорт сиру в Україну зріс на 11%

На українському ринку сиру ситуація, як і раніше, складна.  Щоб уникнути збитків, виробники піднімають ціни, хоча це і веде до зниження продажів. – ІНФАГРО

Крім того, подорожчання сирів вітчизняного виробництва стимулює імпорт європейських сирів, які хоча й подорожчали, але все одно дешевші за українські.

Минулого місяця в Україну імпортовано рекордний обсяг сиру: 3,8 тис. т сичужного та 626 тис. т плавленого.  В цілому за три квартали імпорт сиру виріс на 11%, майже до 33,4 тис. т.

На категорію твердих і напівтвердих сирів, які складають пряму конкуренцію сирам більшості вітчизняних виробників, припадає  15,5 тис. т, що приблизно дорівнює торішньому імпорту.  Минулого місяця імпорт такої продукції зріс відразу на 9% до рівня понад 2 тис. т. І це не дивно, адже собівартість імпорту сиру Емменталь становить лише близько близько 155 грн/кг.  У той же час вітчизняний сир типу «російський» навіть від маловідомих виробників, як правило, при великому опті пропонується дистриб’юторам не дешевше 175 грн/кг.  Вигода для торговців сирами очевидна…

Майже половина імпортованого сиру ввозиться з Польщі (46%), з Німеччини надходить 15%, з Нідерландів і Франції 9% і 8% відповідно.

ІНФАГРО

Останні новини: