Білорусь: Встановлено збувальників підробленого вершкового масла білоруських брендів

Встановлено збувальників підробленого вершкового масла білоруських брендів. Таку інформацію розмістила в своєму Telegram-каналі прес-секретар МВС Республіки Білорусь Ольга Чемоданова, повідомляє БЕЛТА.

Фальсифікат виявив ВБЕЗ Борисівського РУВС в Орші. Нелегальний бізнес організували троє жителів Вітебщини у віці від 25 до 39 років.

“Подільники привозили з Росії контрафактне низькосортне вершкове масло, яке не відповідає вимогам ГОСТ. За допомогою кустарного устаткування продукт упаковувався під марками відомих білоруських виробників і збувався по всій країні через оголошення (в інтернеті, на вуличних стовпах і інформаційних табло). У кожного комерсанта була своя роль: один був директором орендованого складу, другий поширював контрафакт, а третій спеціально оформився індивідуальним підприємцем для відвантаження фальсифікованого масла покупцям”, – розповіли в МВС.

Підпільне виробництво існувало мінімум чотири місяці. В складських приміщеннях оперативники знайшли понад 5,7 т контрафактного масла в коробках з етикетками і товарними знаками білоруських виробників. Там же був вилучений пакувальний матеріал, етикетки з логотипами молочних заводів, комп’ютери і бухгалтерські документи. Загальний збиток білоруським виробникам молочної продукції склав понад Br90 тис.

Слідчі дали правову оцінку діям затриманих і порушили кримінальну справу за порушення авторського права, суміжних прав і права промислової собственності.

belta.by

Останні новини: