Українські перевізники розпочинають акцію протесту на кордоні з Польщею

У відповідь на блокування кордону польськими аграріями українські перевізники у вівторок, 20 лютого, розпочнуть акції протесту на трьох прикордонних переходах з Польщею, повідомив у  понеділок український сайт Укрінформ.

Демонстрація має відбутися на трьох прикордонних переходах: Рава Руська-Гребенне, Краковець-Корчова та Шегині-Медика. Акція триватиме 24 години на добу до 15 березня або до розблокування кордону польськими протестувальниками.

«Метою мирного зібрання є висловлення протесту перевізників з України проти блокування руху вантажного транспорту, яке розпочалося (у Польщі) у листопаді 2023 року. Це завдає великих фінансових збитків галузі міжнародних автомобільних перевезень України, експортерам та імпортерам та економіці обох країн, а також послаблює обороноздатність України в умовах воєнного стану», – зазначив Володимир Михалевич, голова компанії «Міжнародні автомобільні перевізники України».

Як повідомляє Укрінформ, організатор акції “забезпечить контроль і порядок проїзду через ці переходи, не допускаючи об’їзду польських вантажівок із загальної черги фур”.

За даними Міністерства інфраструктури України, на польському боці в чергах на кордоні стоять близько 3 тисяч осіб. 

portalspozywczy.pl

Останні новини: