В росії почали зриватися поставки соків і молока в магазини через дефіцит упаковки

У рф почали зриватися поставки соків і молока в магазини через дефіцит пакувальних матеріалів – картону і тетрапаку.

Про це пишуть “Ведомости” з посиланням на 2 ритейлерів та представника великого виробника продуктів харчування. За їх словами, наразі учасники ринку фіксують дефіцит тетрапаку (упаковка, що складається з кількох шарів картону, поліетилену та фольги) та картону. Є також складнощі із закупівлею плівок через брак сировини.

Раніше на тлі вторгнення рф  в Україну кілька великих виробників упаковки, включаючи Elopak та Stora Enso, зупинили виробництво в росії.

У таких умовах компанії розглядають альтернативні варіанти тари для молока та соків, аж до бідонів, повідомив один із великих виробників, що працюють з торговими мережами. Представник “ВкусВілл” підтвердив, що компанія очікує на труднощі з постачанням упаковки тетрапаку та пюрпаку і вже почала тестувати вітчизняні аналоги.

При цьому, нестача пакувальних матеріалів вже призвела до зростання цін: транспортний гофрокороб з лютого подорожчав на 30%, поліпропіленова плівка – на 100%, картонні пачки для солі – на 122%, фасувальна поліетиленова плівка – на 89%.

epravda.com.ua

Останні новини: