В РФ постачальників молока зобов‘язали вказувати вміст жиру в сировині

В РФ виробників та постачальників молока зобов’язали вказувати в електронних ветеринарних супровідних документах показники жиру у сировині, які надалі мають відповідати інформації про жир у переробленій продукції.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Россільгоспнагляду, продубльованому в офіційних листах територіальних ветеринарних управлінь галузевим господарствам.

«За результатами моніторингу встановлено, що вміст молочного жиру у продукції, що виробляється, в рази перевищує його вміст у молоці сирому. Причиною такого дисбалансу є відсутність інформації в розділі «Якісні характеристики продукції в електронних ветеринарних супровідних документах (ЕВСД) на сире молоко, яке спрямовується на переробку», – йдеться в листі.

Як зазначили у спілці «Союзмолоко», контроль жиробалансу на даний момент не отримав нормативно-правової фіксації. За інформацією спілки Мінсільгосп працює над змінами до Наказу від 27 грудня 2016 року № 589 «Про затвердження ветеринарних правил організації роботи з оформлення ветеринарних супровідних документів, порядку оформлення ветеринарних супровідних документів в електронній формі та порядку оформлення ветеринарних супровідних документів на паперових носіях». Проте терміни внесення змін наразі не відомі.

milknews.ru

 

Останні новини: