Канадська роздрібна торгівля та громадське харчування очікують зростання цін на молочні продукти

Вартість молока сировини в Канаді має зрости в середньому на 8,4% після того, як Канадською комісією з питань молочної промисловості (Canadian Dairy Commission – CDC) було переглянуто відпускну ціну молока та інші витрати, пов’язані з поставками.

У результаті жовтневого перегляду цін та консультацій, CDC заявила, що має намір ввести зміни 1 лютого 2022 року.

По-перше, відпускна ціна молока на фермі зросте на 6,31 канадського долара/гл (або 0,06 канадського долара за літр, тобто 1.26 грн/л).  Збільшення доходів виробників частково компенсує зростання виробничих витрат, що сталося через пандемію Covid-19, через що доходи стали нижчими за собівартість.  Особливо сильно зросли витрати на корми, енергію та добрива.

Це збільшить у середньому на 8,4% вартість молока, яке використовується для виробництва молочної продукції для роздрібної торгівлі та ресторанів.  Однак збільшення вартості для переробників залежатиме від вмісту молочного жиру та знежирених твердих речовин у продукті, який вони виробляють.

Нові ціни на молоко для фермерських господарств стануть офіційними після їхнього затвердження владою провінцій на початку грудня 2021 року.

Плату CDC за зберігання масла буде знижено з 0,0206 канадського долара до 0,0137 канадського долара за кг масла, тобтона 33%.  CDC зберігає масло, щоб гарантувати його достатню кількість протягом року та запобігати його дефіциту.  У разі продажу вершкового масла в роздріб, наприклад, ці збори становлять півцента за фунт масла (454 г).

Крім того, CDC визнає 5% збільшення витрат на переробку молока, таких як витрати на упаковку, оплату праці та транспортування.  Це стосується масла, що продається виробниками комісії CDC в рамках її програм зберігання.  Щоб відобразити ці зміни, підтримувана ціна на вершкове масло, що використовується CDC в програмах зберігання, зросте з 8,7149 канадських доларів до 9,7923 канадських доларів за кг з 1 лютого 2022 року, тобто на 12,4%.

Вплив цих коригувань на роздрібні ціни залежатиме від таких факторів, як витрати на виробництво, транспортування, дистрибуцію та упаковку по всьому ланцюжку поставок.  За останні п’ять років індекс споживчих цін на молочні продукти зріс на 7,4%.  Для порівняння: м’ясо – 11,8%, яйця – 20,6, риба – 7,7%.

ІНФАГРО за матеріалами dairyreporter.com

Останні новини: