FAO: Безперервне протягом 12 місяців зростання індексу цін на молочну продукцію припинилося

Середнє значення індексу цін на молочну продукцію FAO в червні склало 119,9 пункту, що на 1,2 пункту (1,0 відсотка) нижче травневого рівня.

Таким чином, безперервне зростання цього показника, що спостерігалося протягом останніх дванадцяти місяців, припинилося. На поточному рівні значення даного індексу виявилося на 21,6 пункту (22,0 відсотка) вище рівня відповідного періоду минулого року.

У червні впали світові котирування всіх видів молочної продукції, включених в даний індекс, причому найбільше зниження продемонстрували ціни на вершкове масло, що пояснюється різким скороченням світового імпортного попиту і незначне збільшенням запасів, особливо в Європі.

Ціни на незбиране сухе молоко знизилися в результаті скорочення обсягу закупівель з боку Китаю і зниження попиту на спотові поставки, при цьому експортна пропозиція в світі зберігалася на рівні, достатньому для задоволення наявного попиту.

Світові котирування сиру і знежиреного сухого молока також дещо знизилися під впливом скорочення світового імпортного попиту і незначного збільшення обсягу експортних поставок з основних регіонів-виробників.

fao.org

 

Останні новини: