ВАСИЛЬ ВІНТОНЯК, директор аналітичного агентства Інфагро: від масового імпорту молокопродуктів Україна безболісно зможе відмовитися лише коли в країні суттєво збільшиться виробництво молока

Українські молочники зараз підводять підсумки своєї діяльності в першому півріччі. Мало хто з них може похвалитися відмінними результатами. Прибутки виробників молока, які в попередні роки мали пристойні заробітки, в поточному році дуже скромні. Для них це незвично і вони особливо не нарощують виробництво. Населення ж очікувано продовжує позбуватися корів, суттєво зменшуючи реалізацію молока.

Загалом, пропозиція молока в Україні незмінно скорочується і ціни на нього залишаються на рекордно-високих позначках.

Окрім низької пропозиції, дорожнеча сировини в цьому році обумовлена також і високими цінами на молокопродукти на світовому ринку. Бо ж Україна, хоч і суттєво зменшила обсяги зовнішніх продажів, ще поки що залишається нетто-експортером молокопродуктів. Можна очікувати, що в цьому році молочний експорт складе біля 600 тис. т в перерахунку на молоко, що еквівалентно приблизно 17% всієї сировини, що надходить на промислову переробку.

Бракує сировини, скорочується випуск в першу чергу експортоорієнтованої продукції. Ну і, відповідно, падає експорт по більшості таких товарних позицій. Але через значно вищі ціни, виручка від зовнішніх продажів в поточному році навіть більша, ніж торік. За перше півріччя вона склала біля 160 млн. доларів, що на 5% більше показника 2020 року.

Серед ємних товарних позицій в кількісному виразі найбільш суттєвим є падіння експорту вершкового масла: на 16% до 5 тис. т. Скоротився експорт сухого знежиреного молока (на 16% до 7,5 тис. т), молочних консервів (на 6% до 13,3 тис. т). Навіть продажі казеїну, попри  рекордно-високі ціни з 2014 року, прийшлося зменшити майже на чверть до 2,2 тис. т.

У той же час стабільним є експорт сирного продукту напівтвердого (10,3 тис. т), а зовнішні продажі справжнього сиру навіть виросли на 20% до 2,1 тис. т. Через відкриття ринку Іраку майже в п’ять разів зріс експорт плавлених сирних продуктів. Разом з плавленим сиром (незначна частка) цього товару вивезено 4 тис. т.

У другому півріччі розклади в експорті молокопродуктів кардинально не зміняться, росту точно не буде, для цього немає сировини.

Якщо в цьому році ми ще будемо залишатися нетто-експортерами молока, то в наступному році Україна цей статус вперше за всю історію втратить. Є підстави очікувати, що у 2022 році експорт в молочному еквіваленті знизиться до 500 тис. т, а імпорт виросте до 600, а можливо навіть до 700 тис. т.

В поточному році за кордоном буде закуплено понад 500 тис. т молокопродуктів в молочному еквіваленті. Ну а в грошах імпорт уже з минулого року переважає експорт, бо ж продаємо ми в основному недорогі молоковмісні продукти чи сухі товари, а імпортуємо високовартісні сири. Наприклад за перше півріччя в Україну завезли молокопродуктів майже на 150 млн. доларів (+13% до минулого року), але це без врахування сухого дитячого харчування, обсяги якого досить значні.

Імпорт молокопродуктів продовжує зростати і в цьому році, але темпи росту сповільнилися. По окремих позиціях відзначаємо навіть зменшення показників. Навіть сирів твердих/напівтвердих закупили на 7% менше, ніж торік (9,7 тис. т). Закупки масла за півріччя скоротились майже в два рази до 3 тис. т. Але це не повинно дуже тішити, в другому півріччі його закупки знову активізуються.

Проте продовжує зростати імпорт білих сирів (+36% до 8,3 тис. т), на 14% до 2,7 тис. т виросли закупки плавленого сиру.

Загалом, частка європейського сиру на нашому ринку вже досить значна, цей товар створює величезну конкуренцію вітчизняним сироробам. За попередніми оцінками Інфагро імпортери в цьому році вже забрали у них понад 35% ринку сичужного сиру (справжнього). Імпорт свіжих молокопродуктів хоча і виріс ще на третину, поки що не створює великої загрози для наших виробників. За оцінками Інфагро частка імпортних свіжих молокопродуктів в загальній структурі продажів за перше півріччя складає біля 3%. Але імпорт буде і далі зростати.

Переробники молока через Спілку молочних підприємств України гуртуються у зверненні до уряду з метою обмеження імпорту молокопродуктів  з ЄС і Білорусі. Вийде щось з цих намагань чи ні, поки що невідомо. Але варто зазначити, що без імпорту український ринок стане розбалансований, бо власного молока переробникам бракує. В будь якому випадку, сировинні позиції, в першу чергу масло і сухе молоко, потрібно завозити.

Тарифне регулювання в імпорті європейських молокопродуктів, м’яко кажучи, недосконале. На те саме масло і сухе молоко поки що діє 7% ввізне мито, а на готові продукти, зокрема на сир, зараз взагалі нульова митна ставка.

Загалом, від масового імпорту молокопродуктів Україна безболісно зможе відмовитися лише тоді, коли в країні суттєво збільшиться виробництво молока, коли ми матимемо великі його надлишки, і коли відновиться пристойний експорт.

Останні новини: