АНДРІЙ ЯРМАК, економіст FAO (TCIN): Коли УМІ був на дні, знизу постукали

УМІ в травні 2021 впав на 6,6%, абсолютно пропорційно тому, як зросла вартість кормового раціону, в той час як ціни на молоко гатунку екстра лишилися стабільними.

В кормах найбільше пожирував соняшниковий шрот – подорожчав майже на 12%, але крім нього подорожчали абсолютно всі компоненти також!

УМІ березня 2021 був найнижчим з 2016 року, а перші п’ять місяців року були другими найменш прибутковими в історії підрахунку УМІ сезонів, гірше було лише в мегакризовому 2015 році. Минулого року, наприклад, за цей самий період прибуток наших професійних виробників молока був на 49% вищим!

Перші п’ять місяців 2021 року принесли нашим виробникам на 23% менше прибутків порівняно до середнього показника за цей самий період попередніх 5 років.

Про позитивне – досвід показує, що двох поспіль важких сезонів не буває… Але, в той же час, це не значить, що їх ніколи не буде.

Чого чекати далі?

В червні, як правило, УМІ залишається максимально стабільним, бо попит і пропозиція молока врівноважуються. Світовий ринок зараз падає, переважно в категорії жирів, але індекс ФАО за травень, навпаки, навіть зріс. Тому очікуємо відносну стабільність в червні, якщо не буде катаклізмів.

УМІ – це відношення ціни на сире молоко ґатунку екстра до вартості концентрованого кормового раціону в комерційних господарствах. Абсолютне значення УМІ аналізувати немає сенсу – воно ні про що не говорить, а ось динаміка УМІ дуже чітко показує зміни в прибутковості виробництва молока безвідносно інфляції та девальвації, адже ці два важливих фактори враховані в рівнянні через зміну цін кормів та молока. При цьому, в залежності від змін в рівнях ефективності, в окремих господарствах УМІ може зростати швидше або повільніше.

Andriy Yarmak, fb

Останні новини: