У Великобританії пандемія призводить до росту споживання молочних продуктів

Споживання молочних продуктів під час пандемії зросло, і експерти з обережним оптимізмом дивляться на майбутнє молочного ринку Великобританії.

Виступаючи на цьому тижні під час онлайн-сесії «Огляд ринку молочної продукції Dairy-Tech», Джонатан Діксон з Arla Foods розповів, як збільшення кількості людей, які працюють на дому, призвело до зростання продажів молочних продуктів.

«Під час кризи збільшилося споживання молочних продуктів», – сказав він.  «Бакалійний ринок переживає бум завдяки величезному зростанню, а загальне зростання ринку продуктів харчування становить 10%.  З іншого боку, сектор громадського харчування пережив спад через жорсткі обмеження».

Він сказав, що споживання молочних продуктів зросло через те, що споживачі більше піклуються про себе під час ізоляції і проводять більше часу вдома. «Споживання сиру зросло на 15,7%.  Продажі йогурту виросли на 4,1%, а вершкового масла на 16,1%, зокрема, продажуі блочного вершкового масла, через те, що більше людей почали пекти вдома ».

Роб Хатчінсон, операційний директор Müller, також відзначає, що під час пандемії компанія мала високі роздрібні продажі. «Я з обережним оптимізмом дивлюся на перспективи ринку.  Ринки відновилися після березня минулого року, і в цьому році світові запаси виявилася нижчі, ніж ми очікували».  Виняток становлять вершки, ціни на які сильно відрізняються від цін в ЄС.  Багато в чому це пов’язано з Brexit і додатковими експортними сертифікатами здоров’я, які тепер потрібні при експорті свіжих продуктів, таких як вершки».

ІНФАГРО за матеріалами dairyreporter.com

Останні новини: