Комісія EAT-Lancet рекомендує зменшити споживання молочних продуктів

Комісія EAT-Lancet з продовольства, планети і здоров’я опублікувала звіт «Їжа в Антропоцені: Комісія EAT-Lancet про здорове харчування і стійкі продовольчі системи».

Звіт є першим повним науковим оглядом того, що являє собою здорове харчування і стійка продовольча система, а також які дії можуть підтримати і прискорити трансформацію продовольчої системи.

Для досягнення наукового консенсусу, Комісія EAT-Lancet з продовольства, планети і здоров’я об’єднує понад 30 провідних вчених з усього світу, які покликані дати визначення того, що означає здорове і стале харчування. Комісія розглядає питання забезпечення зростаючого населення планети здоровим харчуванням, а також визначення стійких продовольчих систем, які зведуть до мінімуму шкоду, що завдається нашій планеті.

У звіті описується універсальна здорова референтна дієта, заснована на збільшенні споживання здорових продуктів (таких як овочі, фрукти, цільне зерно, бобові та горіхи) і зменшенні споживання нездорових продуктів (таких як червоне м’ясо, цукор і рафіновані зернові) і покликана забезпечити більшу користь для здоров’я, а також збільшити ймовірність досягнення цілей сталого розвитку. Що стосується молочних продуктів, то в звіті рекомендується щодня вживати 250 г незбираного молока або його похідних (наприклад, сиру)».

Автори доповіді стверджують: «У своєму огляді Консультативний комітет з дієтичних рекомендацій США в 2015 році прийшов до висновку, що для людей старше 2 років збалансоване вегетаріанське харчування може вважатися здоровим харчуванням. «У найбільшому дослідженні стосовно впливу вегетаріанської дієти люди, які дотримуються веганскої, вегетаріанської, пескетаріанської або напів-вегетаріанської дієти, мали загальний ризик смертності на 12% нижче, ніж всеїдні». Що стосується молочних продуктів, то в звіті наголошується, що високе споживання молочних продуктів, принаймні три порції на день, широко пропагувалося в західних країнах в першу чергу для профілактики захворювань кісток через високий вміст кальцію в молочних продуктах.

Проте, в звіті стверджується, що оптимальний рівень споживання кальцію залишається неясним. Рекомендації, прийняті в США, 1200 мг/день, отримані з досліджень балансу тривалістю 3 тижні або менше, ймовірно, відображають тимчасовий рух кальцію до кісток і з них, але не відображають довгострокові потреби організму. В огляді Всесвітньої організації здоров’я відзначається, що в регіонах з низьким споживанням молочних продуктів і кальцію частота переломів нижче, ніж в регіонах з високим споживанням молочних продуктів, і зроблено висновок про те, що 500 мг/день є достатнім рівнем, а більш низьке споживання може бути прийнятним для районів з низьким рівнем переломів. Згідно зі звітом, в Великобританії прийшли до висновку, що достатнє споживання становить 700 мг/день. Ці менші кількості споживання мають важливі наслідки для рекомендацій з харчування, тому що багато продуктів містять скромні кількості кальцію, і різноманітні дієти без молочних продуктів будуть містити 300-400 мг кальцію, йдеться в звіті.

У дослідженні говориться, що дані про споживання молочних продуктів в дитинстві та підлітковому віці, а також довгострокові наслідки споживання для здоров’я, дуже мізерні, а високий рівень споживання кальцію в цьому віці виправданий через те, що це вік зростання скелету. Проте, в доповіді згадуються дослідження, які показують, що високе споживання молока у дівчаток-підлітків не пов’язане зі зниженням ризику перелому стегна в більш пізньому віці, а у хлопчиків-підлітків високе споживання молока пов’язано з підвищеним ризиком переломів.

Крім того, наголошується, що дослідження не показують значного збільшення або зниження ризику загальної смертності або смертності від серцево-судинних захворювань при збільшенні споживання молочних продуктів, хоча загальна і серцево-судинна смертність, ймовірно, зменшаться, якщо молочні продукти будуть замінені горіхами та іншими рослинними джерелами білка.

У звіті також відзначається, що, хоча молочні продукти з низьким вмістом жиру для здоров’я можуть бути краще молочних продуктів з високим вмістом жиру, майже весь наявний в молоці жир присутній в харчуванні людини у вигляді масла або вершків. Таким чином, молочні продукти з низьким вмістом жиру справлятимуть незначний вплив на здоров’я населення, оскільки жир споживається в інших формах.

У звіті стверджується, що споживання ненасичених рослинних жирів несе менший ризик серцево-судинних захворювань, ніж молочний жир, тому оптимальне споживання зазвичай буде в нижній частині розглянутого діапазону. Авторами прийнято значення 250 г/день для референтної дієти.

Але мова йде не тільки про харчування. Що стосується стійкого виробництва, автори стверджують, що «у багатьох дослідженнях оцінювався вплив різних дієт на навколишнє середовище, причому більшість досліджень показали зменшення впливу на навколишнє середовище при збільшенні заміщення продуктів тваринного походження на рослинні продукти. Веганські і вегетаріанські дієти показали найбільше скорочення викидів парникових газів і землекористування. Вегетаріанські дієти показали найбільше скорочення в водокористування». У доповіді також вказується, що «залишатися в межах кордонів зміни клімату можна дотримуючись рослинної дієти».

У новому звіті рекомендується скорочення споживання молочних продуктів. Відносно молочних продуктів йдеться про те, що «збільшення споживання молока з 250 г/день в контрольній дієті до 500 г/день (рівень менший, ніж в дієтичних рекомендаціях у США) веде до збільшення викиду парникових газів.

Виконавчий директор Dairy UK доктор Джудіт О’Брайанс вітала звіт як «внесок в дебати про стійке харчування». О’Брайанс сказала: «Рекомендований в звіті рівень споживання молочних продуктів набагато нижче, ніж рекомендації з харчування в усьому світі. Молочні продукти є дуже цінним джерелом поживних речовин, що містять кальцій, йод, В вітаміни і білок. Вони грають важливу роль в боротьбі з недоїданням».

Вона продовжила: «На глобальному рівні молочна галузь відіграє ключову роль у забезпеченні сталого розвитку і досягненні цілей, поставлених ООН. Молочна промисловість допомагає боротися з голодом і злиднями, забезпечуючи засоби для існування мільйонам людей і підтримуючи розширення прав і можливостей жінок. Молочні фермери є хранителями земель у світі, і як фермери, так і переробники можуть відігравати ключову роль у захисті біорізноманіття».

Джудіт О’Брайанс зазначила, що молочна промисловість Великобританії досягла великих успіхів у поліпшенні навколишнього середовища, слідуючи UK Dairy Roadmap, досягнувши в 1990-2015 скорочення викидів, пов’язаних з роботою молочної промисловості, на 24%.
«Наш прогрес та інновації стали джерелом натхнення по всьому світу, і молочна промисловість інших країн прагне повторити наш успіх і поліпшити вплив на навколишнє середовище».

dairyreporter.com, Jim Cornell

Останні новини: