США: спільні підприємства з іноземними молочними компаніями на підйомі

Принаймні 15 відсотків потужностей з переробки молока в США частково належать іноземцям.

З розвитком та молернізацією молочної промисловості, молочні компанії в США намагаються скористатися зростанням виробництва молока, створюючи міжнародні спільні підприємства з компаніями, які мають значний досвід виробництва, мереж збуту та маркетингу. Про це сповіщає у своєму новому звіті CoBank.

У той час, як США багато вклали у розвиток виробництва молока, Європа та інші регіони, що стикаються з обмеженнями на виробництво молока, зосередили свої зусилля та інвестиції на технологіях для переробної галузі. У 2017 році багато молочних компаній США співпрацювали з міжнародними партнерами, щоб отримати виграш від обміну досвідом, який має кожна сторона.

“Міжнародна молочна промисловість бачить постачання молока в США як сильну і надійну галузь, і вона бачить також можливості зростання споживання молочних продуктів у США”, – сказав Бен Лейн, промисловий аналітик CoBank.

Багато кооперативів не мають достатнього капіталу для залучення нових і дорогих виробничих потужностей, адже завод з виробництва сирів може коштувати від $ 300-500 млн, тоді як багато міжнародних переробників бачать можливість диверсифікації свого бізнесу як в США, так і в усьому світі.

“У цієї моделі є багато переваг, оскільки партнери в цих спільних підприємствах поділяють витрати на запуск та зменшують ризики та витрати в рамках ланцюга постачання”, – заявив Лейн. “Ці нові заводи також використуються і виробниками, оскільки додаткова потужність зменшує транспортні відстані”.

Проте, і коли ці підприємства з’являються, ризик залишається досить великим, вважає Лейн. Наприклад, ринковий ризик того, що новий продукт може не відповідати очікуванням споживача, продовжує існувати, і якщо намічені рівні продажів не виконуються, може бути певний тиск з боку деяких партнерів стосовно виходу з бізнесу.

Короткий відео огляд звіту “Спільна користь: спільні підприємства з іноземними молочними компаніями на підйомі” доступний тут, а повний звіт  – на сайті CoBank.

CoBank

 

Останні новини: