Створено їстівну упаковку з молочного білка

imageПластикові упаковки харчових продуктів створюють багато відходів, що не піддаються біохімічному розкладанню, крім того, вони не такі вже й хороші для запобігання псуванню продуктів. Але вчені, можливо, знайшли нове рішення – із застосуванням молочного білку.

Минулого тижня дослідники представили свої роботи на 252 Національному зібранні на виставці Американського хімічного товариства (ACS).

“Плівки на основі протеїну є потужними блокаторами кисню, які допомагають запобігати псуванню харчових продуктів. При використанні їх для виготовлення упаковки, вони могли б зменшити кількість відходів у харчовому виробництві”, – сказала керівник дослідження Пеггі Томасулa.

Для того, щоб покращити упаковку, пані Томасула і її колеги з Міністерства сільського господарства США розробляють екологічно безпечну плівку, виготовлену з молочного білка казеїну.

Ці плівки на основі казеїну у 500 разів кращі, ніж пластик, за характеристикою запобігання контакту кисню з  продуктами харчування і, тому що вони зроблені з молока, вони розкладаються, і крім того, їх можна їсти.

Хоча перша спроба дослідників з використанням чистого казеїну дала сильне і ефективне блокування кисню, було відносно важко впоратися з тим, що плівка занадто швидко розчинялася у воді. Вчені зробили деякі поліпшення шляхом включення в суміш цитрусового пектину.

Після кількох додаткових удосконалень упаковка на основі казеїну виглядає схожою на звичайну поліетиленову плівку, але вона менш еластична і краще блокує кисень.

“Варіантів застосування у цього продукту безліч”, сказала Летиція Боннаіллі, доктор філософії, співкерівник дослідження. “Ми в даний час тестуємо такі варіанти – для порційного пакування, створення їстівних обгорток”.

thedairysite

 

Останні новини: