У що обходиться британським молочним фермерам захист від ризиків, повʼязаних зі зміною клімату

Близько 48% молочних фермерів, опитаних компанією Kite Consulting, повідомили, що вони планують збільшити річне виробництво молока протягом наступних двох-трьох років.

Згідно з новими дослідженнями, у наступному десятилітті британським молочним фермерам доведеться інвестувати близько 3,9 мільярдів фунтів стерлінгів (5 мільярдів доларів), щоб захистити свої ферми від зміни клімату.

Висновки, зроблені британською консалтинговою компанією Kite Consulting в результаті дослідження сфери молочних продуктів, базуються на оцінці 850 молочних ферм по всій країні.

Близько 472 539 фунтів стерлінгів на ферму знадобиться для створення необхідної інфраструктури та додаткового використакння землі для підтримки кліматичної стійкості протягом наступних десяти років, йдеться у звіті. Це вимагає від фермерів витрат £47 254 на рік.

Додаткові 2,4 пенса за літр на рік протягом цього періоду, ймовірно, знадобляться для фінансування відповідності екологічним вимогам. Це додасться до річних витрат на виробництво.

Kite визначала середні витрати на молочну ферму середнього розміру зі стадом 236 голів, яке утримується протягом приблизно 30-тижневого періоду.

Близько 48% проаналізованих молочних господарств повідомили консультантам, що вони планують збільшити річне виробництво молока протягом наступних двох-трьох років.

Згідно зі звітом, британським молочним фермам потрібно додатково 1350 тонн силосу для зберігання на ферму, щоб гарантувати, що вони будуть захищені від екстремальних погодних умов, таких як посуха або затримка обороту пасовищ у 1,5 роки.

За оцінками Kite, 85% молочних ферм країни рідкий гній менше восьми місяців, тому також знадобляться капіталовкладення, щоб досягти восьмимісячного терміну зберігання.

“Стратегія чистого повітря” 2019 року, вимогами якої пропонується охопити всі сховища гною та дигестату до 2027 року, також може вимагати від молочних ферм інвестувати кошти в криті сховища гною. Якщо нові правила закритого зберігання гною не будуть введені в дію через три роки, очікується «підвищення нормативних вимог у цій сфері протягом наступних років».

Висновки Kite передбачають, що 92% молочних ферм повинні будуть вкладати гроші в будівництво закритих сховищ гною, якщо будуть введені нові закони.

Очікується, що розширення терміну зберігання гною до восьми місяців у сховищах з кришками коштуватиме приблизно 92 296 фунтів стерлінгів на ферму.

У звіті говориться, що через відсутність інвестицій у зменшення кліматичних ризиків, «молочна галузь не буде готовою до екстремальних погодних явищ. Це може поставити під загрозу майбутнє деяких ферм, а також поставити під загрозу виробництво молока. Тому інвестиції мають вирішальне значення для забезпечення надійного постачання молока».

ІНФАГРО за матеріалом globaldata.com

Останні новини: