Maersk запустив контейнерний сервіс між Чорноморськом і Констанцою

Судноплавна компанія Maersk запровадила перший глибоководний контейнерний сервіс в Україні після початку повномасштабного вторгнення РФ. 

У межах співпраці з українським фідерним оператором Iteris компанія використовує судно місткістю 1100+ TEU для сполучення українського глибоководного порту Чорноморськ із румунським контейнерним терміналом Констанца.

«У квітні Iteris і Maersk доставляли порожні контейнери для експортерів та доправляли повні вантажні контейнери до Констанци для перевантаження. Arkas, CMA CGM, Evergreen і MSC ділять простір у сервісі», — розповів представник одеської консалтингової компанії Informall BG Даніїл Мельниченко.

Він додав, що очікує подвоєння обсягів відвантаження упродовж наступних місяців, коли до сервісу доєднається більше судноплавних ліній. А з додаванням ще одного судна, цілком імовірно, що перевезення здійснюватимуться напряму до України з Єгипту та Туреччини, як це було до повномасштабного вторгнення.

Зауважується, що Iteris і Maersk співпрацювали у доправленні вантажів баржами, перевозячи контейнери між портом Рені та Констанцою. Проте запуск глибоководного сервісу призвів до скасування такого сервісу. Очікується, що остання баржа вирушить у рейс 15 червня.

Окрім того, турецька судноплавна компанія Akkon запустила фідерний сервіс власними суднами до Чорноморська.

agroreview.com

Останні новини: