Terra Food збільшив експортну виручку на 15%

Великий український виробник молочної продукції Terra Food 2022 року збільшив експортну виручку на 15% – до $41 млн, повідомив директор компанії з експорту Максим Войтович на “Саміті експортерів”, який організував “Форбс Україна”.

За його словами, збільшити продажі вдалося завдяки диверсифікованому експортному портфелю і гнучкості, з якою компанією реагує на зміни споживчих настроїв у Європі.

Він вказав, що хедлайнером продажів компанії в Польщі став веганський аналог вершкового масла ТМ NATURALE. Компанія також вивела цю торгову марку на ринки Балтії, Болгарії та Угорщини і планує налагодити поставки до Німеччини.

В експортному портфелі Terra Food зараз на сегмент B2C припадає 60%, решта – B2B.

Компанія також починає масштабну експансію на ринок Китаю, яку відклала через повномасштабну російську агресію. “У березні 2022 року планували масштабну експансію в Китай. Через війну відклали, але найближчим часом запустимо цей проєкт. Якщо ви хочете заходити в Китай, у телефоні цього не зробиш – ви маєте там бути присутніми, працювати з дистриб’юторами”, – сказав Войтович, зазначивши, що особливістю китайського ринку є “неприйняття ризику”.

fixygen.ua

Останні новини: