Чемпіонат World Cheese Awards 2022 відбудеться 1-2 листопада, Ньюпорт, Уельс

Гільдія вишуканої їжі повідомляє, що World Cheese Awards 2022 відбудеться у Міжнародному конференц-центрі Уельсу (ICC Wales), Ньюпорт, у вівторок, 1 та середу, 2 листопада.

Основні дати конкурсу World Cheese Awards 2022:

  • Початок прийому заявок : 25 липня.
  • Завершення прийому заявок: 20 вересня
  • Сири виставляються: 1 листопада
  • Судді приїжджають: 1 листопада
  • Суддівство: 2 листопада
  • Сирні та інші тури: 3 листопада
  • Результати конкурсу: 4 листопада

Джон Фарранд, керуючий директор Гільдії вишуканої їжі – організаторів конкурсу, говорить: «З величезною гордістю та хвилюванням ми приймаємо конкурс World Cheese Awards 2022 року в Уельсі за підтримки уряду Уельсу.

«Ми робимо це повідомлення зі змішаними емоціями, оскільки всі, хто бере участь у конкурсі, знають, що цього року ми повинні були провести захід у Києві, в Україні.  Очевидно, що це зараз неможливо, але ми наполегливо працюємо над тим, щоб сировари цієї гордої країни були представлені на конкурсі в листопаді.  Ця зміна місця проведення є скоріше відстрочкою, ніж скасуванням, і ми повинні подякувати уряду Уельсу за швидке прийняття рішення та підтримку.

«Для спільноти World Cheese Awards ми з нетерпінням чекаємо познайомити вас із сирною культурою, історією та красою Уельсу, і ми раді бачити вас чи ваш сир на конкурсі у листопаді».

Цьогорічна нагорода World Cheese Awards стане 34-м роком наймасштабнішої події такого роду в усьому світі.  Минулого року конкурс проходив в Ов’єдо, Іспанія, і на ньому було представлено 4079 сирів з 45 різних країн і шести континентів.  Команда з 250 суддів, що складається з технічних експертів, сортувальників, покупців, роздрібних продавців та кулінарів, продегустувала та переглянула всі сири за один день.  Потім супержурі з 16 суддів зібралося, щоб судити Чемпіон світу з сиру.

Як працює суддівство

Судді працюють у командах з двох або трьох осіб, щоб визначити, які сири гідні золотої, срібної або бронзової нагороди.  Вони дивляться на шкірку і тіло сиру, його колір, текстуру, консистенцію і, перш за все, на його смак.  Кожна з команд потім номінує один винятковий сир як суперзолотий зі свого столу.

Ці сири найвищого класу є найкращими в світі. Потім йде друге оцінювання супержурі, що складається з 16 міжнародно визнаних експертів, кожен з яких обирає сир для перемоги у фінальному раунді суддівства.  Супержурі, що складається з представників чотирьох куточків земної кулі, потім остаточно обговорює сири перед глядачами в прямому ефірі, перш ніж вибрати сир-чемпіон світу в прямому ефірі на WCA TV, а любителі сиру по всьому світу вболівають за вибір.

Окрім бронзових, срібних, золотих та суперзолотих призів, є трофеї для країни та сиру.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах: @guildoffinefood #worldcheeseawards

web сторінка World Cheese Awards 2022 для подачі заявок та зв’язку з організаторами тут: https://gff.co.uk/awards/world-cheese-awards/

ІНФАГРО за матеріалом, отриманим від Sharp Relations

Останні новини: