Польський уряд хоче додаткового оподаткування компаній, які все ще працюють в росії

Пьотр Мюллер, речник уряду Польщі, заявив, що Польща буде домагатися додаткового оподаткування компаній, які не припинили діяльність у Росії.

Представники уряду обговорюють три рішення, які потребують внесення змін до конституції.  Рішення будуть представлені опозиційним силам. Тоді уряд запропонує проект змін.

– Виключити питання, пов’язані з армією, з фінансових правил.  Польська армія має бути модернізована на найвищому рівні в найкоротші терміни.  Тому однією із запропонованих змін до конституції будуть положення щодо витрат на армію, щоб польська армія могла підготуватися до потенційної атаки з боку російської федерації, – сказав Пьотр Мюллер.

– Друге питання – це пропозиція, яка дозволяє конфіскацію майна російських олігархів та приватних осіб, які підтримують діяльність рф у Польщі.  Особливо це стосується тих, хто потрапив під санкції ЄС, – додав речник уряду.  Вилучені таким чином активи будуть використані для допомоги всім, хто постраждав від збройного вторгнення росії в Україну.

– Додатковий податок для компаній, які досі працюють в росії. Ми пропонуємо ввести додаткові податки для суб’єктів підприємницької діяльності, особливо для міжнародних корпорацій, які продовжують свою діяльність в росії і цим живлять військову машину володимира путіна, – сказав речник уряду Пьотр Мюллер.  Він зазначив, що не можна погоджуватися на діяльність компаній, які присутні в Польщі, при цьому працюють на території російської федерації, і це не має для них жодних наслідків.  «Це має бути чіткий сигнал про те, що міжнародні корпорації не можуть приховувати свої гроші в ситуації, коли ці кошти одночасно живлять російську військову машину», — також сказав він.

ІНФАГРО за матеріалами biznes.wprost.pl

Останні новини: