Криворізький міськмолзавод №1 працює у посиленому режимі

В умовах воєнного стану Криворізький міськмолокозавод №1 – основний виробник молочної продукції міста – працює у посиленому режимі. Сировиною підприємство забезпечене, асортимент продукції залишається на тому ж рівні.

Павло Сухоцький, в. о. директора міськмолокозаводу №1 зазначив: «З початку року ми виробили понад 1400 т продукції. У перші дні війни був спад виробництва на 30 %, але на сьогодні виробництво стабілізувалось, налаштували роботу  в умовах воєнного стану.  Ми зберегли  колектив – у нас трудиться 160 працівників, всі – спеціалісти своєї справи. Людям вчасно та у повному обсязі виплачується заробітна плата».

На сьогодні Криворізький молокозавод переробляє 40 тон молочної та кисломолочної продукції. В асортименті підприємства збережені всі основні види продукції. Підприємство забезпечує продукцією промислові підприємства Кривого Рогу, частково – бюджетну сферу та об’єкти бізнесу міста. Під час війни продукція постачається по всій Дніпропетровській області.

Зараз, коли вкрай необхідною є допомога кожного, працівники молокозаводу беруть активну участь у волонтерському русі: надають машини для підвозу вантажу та продуктів харчування, дають продукти для військових і тероборони,   а також  біженцям.

spilkuisia.kr.gov.ua

Останні новини: