У Канаді розпочалися виплати третього раунду платежів за Програмою прямої допомоги молочним фермерам

У Канаді виробникам молока вже доступний третій платіж за Програмою прямих виплат за молоко (DDPP).  Власник ферми з 80 дійними коровами отримає щорічну компенсацію у вигляді прямих виплат близько 38 тис. канадських доларів (29 600 доларів США).

Міністерство сільського господарства та агропродовольства Канади розіслало листи всім правомочним виробникам молочної продукції з інструкціями про те, як отримати платіж.  Виходячи з їхньої квоти на молоко, цього фінансового року молочні фермери отримають компенсаційні виплати в розмірі до 469 млн канадських доларів (366 млн доларів США).  Щоб отримати оплату, виробники мають зареєструватися через Канадську комісію по молочній промисловості до 31 березня 2022 року.  Ще 468 мільйонів канадських доларів (365 мільйонів доларів США) будуть доступні у 2022-2023 роках.

Уряд Канади заявив, що виділив виробникам молочної продукції 1,75 млрд канадських доларів (1,36 млрд доларів США) на преференції по доступу на ринок відповідно до Всеосяжної торгово-економічної угоди між Канадою та Європейським союзом (CETA) та Всеосяжною та прогресивною угодою  про Транстихоокеанське партнерство (CPTPP).  Виплати здійснюються за прискореним графіком – за чотири роки замість восьми, при цьому всі платежі мають бути проведені до 2023 року.

Щоб допомогти переробникам усієї сільськогосподарської продукції з регульованою пропозицією адаптуватися до CETA та CPTPP, у бюджеті на 2021 рік було запропоновано виділити додатково 292,5 млн. канадських доларів (228 млн. доларів США) Інвестиційному фонду переробників для підтримки приватних інвестицій у переробні підприємства.  Очікується, що додаткова інформація про програму буде доступна протягом найближчих місяців.

ІНФАГРО за матеріалом dairyreporter.com

Останні новини: