Викиди 20 найбільших європейських м’ясних і молочних компаній перевищують викиди Нідерландів

Викиди 20 найбільших м’ясних та молочних корпорацій Європи, включаючи Danish Crown, Nestlé, Danone, Tönnies, FrieslandCampina та Coren, більші, ніж викиди таких країн, як Нідерланди та Данія, але лише три компанії зобов’язалися скоротити свої викиди від тваринництва.

Про це говориться у новому звіті Інституту сільського господарства та торговельної політики  (IATP). Звіт публікується напередодні виходу публікації Європейської комісії про «стійкі вуглецеві цикли», який очікується цього тижня.

У звіті «Європа. Викиди неможливі: як європейське велике м’ясне та молочне виробництво нагріває планету” підраховано, що викиди 35 найбільших м’ясних та молочних компаній еквівалентні майже 7% загального обсягу викидів у ЄС у 2018 році. У ньому йдеться про те, що 20 найбільших м’ясних і молочних компаній дають майже на третину (131%) більше викидів парникових газів, ніж Нідерланди, шоста за величиною економіка в Європі, і майже вп’ятеро більше ніж Данія (492%).

У звіті також говориться, що сукупні викиди 20 найбільших компаній дорівнюють майже всім викидам італійського нафтового гіганта Eni і еквівалентні 60% викидів французької паливної корпорації Total.

ІНФАГРО за матеріалами dairyreporter.com

Останні новини: