В Японії надлишок виробництво молока

Велика кількість молока може бути відправлена ​​у відходи в Японії у зв’язку з його надлишковим виробництвом.  Про це 14 грудня повідомило інформаційне агентство Jiji Press.

Японські виробники молока закликають людей споживати молоко та молочні продукти взимку, щоб не опинитися в ситуації, коли велика кількість продукції виявиться незатребуваною.

Причиною для такої ситуації можуть стати зимові канікули у школах, коли споживання молока традиційно знижується.  «Існує побоювання, що баланс попиту та пропозиції буде знижений більше, ніж зазвичай, що призведе до виробництва молока, яке не можна буде вживати»,— заявив міністр сільського господарства Гендзіро Канеко на прес-конференції.

Jiji Press вважає, що вперше з 2006 року Японія може побачити, як велика кількість молока буде вилита у каналізацію.  Зазначимо, японська молочна промисловість зміцнила свої виробничі потужності з того часу, як раніше у 2014 році вона зіткнулася з нестачею масла.  Збільшенню поголів’я корів та надоїв молока сприяла також прохолодна погода влітку 2021 року.

milknews.ru

За даними CLAL: Обсяг виробництва молока в Японії 7,4 млн т на рік. 840 тис. корів. Кількість молочних ферм 14 тис. Середньодушове споживання сиру 2,66 кг/рік, масла 0.66 кг/рік. Дані 2020 року.

Останні новини: