Великобурлуцький сироробний завод виставлено на продаж

Великобурлуцький сироробний завод у Харківській області шукає нового власника. Власник заводу, власник 100% пакету акцій приватного АТ «Великобурлуцький Сироробний Завод» та торгової марки «Сири Бурлука», уклав ексклюзивний договір з інвестиційними брокерами.

Один із них міжнародний брокер та бізнес-тренер з американським громадянством Олександр Санкін, повідомили The DairyNews у прес-службі Олександра Санкіна.

Причина продажу легендарного заводу – вихід із інвестицій. Власник об’єкта володіє ще одним заводом – кондитерських виробів, у розширення якого і має намір вкладати фінанси.
Пошук ідеального покупця орієнтований на євразійський простір, на ближнє та дальнє зарубіжжя. На даний момент до об’єкту вже виявили інтерес представники великих підприємств України, Іспанії, Туреччини та Казахстану. На думку брокерів, підприємство може бути найцікавішим інвестиційним компаніям та фондам, а також трейдерам молочної промисловості.

За словами брокерів, на просування цього об’єкта на ринок буде витрачено 5602 євро. 17 листопада 2021 року підприємство покажуть усім зацікавленим брокерам і посередникам, цього дня на заводі відбудеться День відкритих дверей для агентів, так званий брокер-тур. Покази потенційним покупцям призначено на 29 листопада та 1 грудня, 2 грудня відбудуться торги, і наступного дня завод буде продано.

До складу основного виробництва входять: приймально-апаратний цех, сирний цех, маслоцех, камера дозрівання сиру, цех сухих молочних продуктів, цех ковбасного сиру. Завод сертифікований за міжнародними стандартами якості ISO 9001. З 2002 року підприємство розпочало виробництво швейцарського сиру. Нині його асортимент становить понад 15 найменувань. Сири, масло та інша продукція експортувалися до Казахстану та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Сучасні виробничі потужності заводу, модернізовані у 2008 році, дозволяють переробляти до 400 т молока на добу, виробляти до 32 т на добу твердих сирів, до 20 т вершкового масла та до 12 т сухих молочних продуктів на добу. При 100% завантаженні підприємство здатне приносити дохід близько 5 мільйонів доларів на рік.

Разом із заводом продається земельна ділянка площею 50,61 га, чотири артезіанські свердловини. Загальна площа виробничого комплексу складає 14614 кв. м.

dairynews.ru

Останні новини: