Найбільший виробник молока в РФ розглядає можливість тимчасової передачі банку контрольного пакета акцій


«Екозем-Аграр АГ», материнська компанія найбільшого російського виробника молока ЕкоНива обговорює питання подальшого фінансування Групи, включаючи можливу участь у капіталі, з російськими банками.

Про це йдеться в повідомленні компанії, поширеному вчора.
У компанії підтвердили, що в даний момент проводяться переговори з основним кредитором Групи АТ «Россільгоспбанк», а також ПАТ «Сбербанк» з питань середньострокового і довгострокового фінансування Групи.

У зв’язку з цим, в тому числі, розглядається тимчасова передача контрольного пакету акцій в російських операційних компаніях «Россільгоспбанку».

У прес-службі ЕкоНива також нагадали, що Арбітражний суд Воронезької області задовольнив прохання про накладення забезпечувальних заходів щодо дій, спрямованих на реалізацію банком прав за опціоном на викуп часток в російських субхолдинги Групи.

У Мінсільгоспі The DairyNews повідомили, що відомство “проінформовано про дану ситуацію і розраховує на її дозвіл з урахуванням інтересів всіх сторін”.

За даними Центру вивчення молочного ринку (DIA), ЕкоНива займає першу строчку серед найбільших виробників молока і 50 місце в топ-100 провідних компаній з переробки молока. У 2020 році підприємства холдингу виробили 925 тис. тонн молока.

dairynews.ru

Останні новини: