Чеська молочна компанія Madeta запускає новий сироварний завод

Компанія GEA вводить в дію новий завод з виробництва сиру для компанії Madeta в Чеській Республіці.

Новий завод, на якому працюють 150 чоловік, може переробляти до 400 тис. літрів молока в день, що вдвічі перевищує потужність старого заводу.

Новий завод в Плані – одне з чотирьох виробничих підприємств, якими управляє Madeta, найбільша молочна група країни, в Південночеському регіоні Чеської Республіки. Щодня завод виробляє до 42 тонн твердих і напівтвердих сирів, в тому числі Маасдам, Емменталь, Едам, Гауда і Тильзит. Нові виробничі потужності дозволяють компанії максимізувати виробництво, підтримувати високі стандарти якості і швидше реагувати на мінливі потреби ринку.

Компанія GEA повідомила, що оновлені технології та методи виробництва дають можливість підвищити ефективність, продуктивність і технологічну безпеку. GEA повідомляє, що також змогла інтегрувати в технологію систему автоматизації, забезпечити контроль рецептури для всієї лінії сиру і забезпечити інтерфейс для ERP.

Компанія GEA поставила нову гігієнічну систему приготування закваски і систему CIP для всього сирного майданчика. Лінія по переробці сироватки була поставлена ​​компанією GEA в Чеській Республіці. Процес включає в себе подвійну пастеризацію, включаючи одну нову лінію, освітлення сироватки і відділення вершків, і одну існуючу лінію, яка була модернізована. Були повторно використані існуючі сепаратори. Підрозділ GEA Refrigeration Technologies поставило тепловий насос NH3 потужністю 500 кВт і оптимізував існуючу систему охолодження для нового заводу з виробництва сиру.

Автоматизація забезпечується за допомогою програмного забезпечення GEA Codex, яке включає в себе як майстер-систему GEA, так і систему динамічних рецептів, забезпечуючи повний контроль над процесом сироваріння. Головний рецепт GEA включає всі елементи технологічної лінії, включаючи специфікації, що стосуються додавання сичужного ферменту, стартера, промивної води, барвника і хлориду кальцію. Система GEA на заводі в Плані дозволяє змінювати головний рецепт з урахуванням варіацій співвідношення протеїн / жир в сирому молоці. Всі дані записуються системою GEA і можуть бути проаналізовані за допомогою інструментів Office, що призводить до більш точного і послідовного процесу виготовлення сиру.

Новий завод Madeta в Плані розрахований на переробку до 400 тис. літрів молока в день, але за необхідності його потужність може бути збільшена до 600 тис. літрів в день.

ІНФАГРО за матеріалами dairyreporter.com

Останні новини: