Чи може інгредієнт молока допомогти боротися з COVID-19?

Новозеландська компанія Quantec повідомила, що проведене нею дослідження показало, що її запатентований інгредієнт, отриманий з новозеландського молока, IDP (протеїни імунного захисту, Immune Defense Proteins) ефективний для захисту клітин від Covid-19.

Дослідження, проведене незалежною американською лабораторією, показало, що IDP володіє не тільки здатністю захищати клітини від Covid-19, але також може знизити тяжкість симптомів Covid-19, що є ключовою проблемою, особливо для людей, які страждають «тривалим Covid».

Генеральний директор Quantec Рейвін Макфілліпс сказав, що результати показують, що IDP може зіграти важливу роль у глобальній боротьбі з вірусом, що поширюється.

«Ми і раніше знали, що IDP надає ефективний бар’єрний захист і підтримку імунної системи, тому в зв’язку з поширенням вірусу Covid-19 у всьому світі ми хотіли вивчити, як IDP може допомогти у вирішенні проблем з імунною системою», – сказав Макфілліпс.

«Оскільки попередні дослідження, проведені нами, показали, що IDP ефективний у захисті клітин від грипу A і простого герпесу, приємно бачити, що IDP також може захищати від Covid-19 – як у стримуванні вірусної інфекції клітин, так і в потенційному ослабленні симптомів» .

Засновник Quantec і директор з інновацій доктор Рід Клейкомб сказав, що IDP набагато ефективніше, ніж його окремі компоненти, такі як чистий лактоферрин або лактопероксидаза.

«IDP – це запатентований комплекс натуральних молочних білків, що містить більше 50 біоактивних білків, що володіють протизапальними, антиоксидантними та антимікробними властивостями. «Білкова фракція IDP витягується зі свіжого пастеризованого молока в тому ж співвідношенні, яке створене природою для підтримки імунної системи», – сказав Клейкомб.

У незалежному дослідженні in vitro порівнювався IDP з чистим лактоферрином, одним з ключових ізолятів IDP, і вивчався його потенціал для зниження ризику інфекції Covid-19 або забезпечення терапевтичного полегшення симптомів.

У тесті на Covid-19 IDP досяг IC50 при 3,5 мг/мл в порівнянні з 4,5 мг/мл у лактоферину, висушеного розпиленням, і 6,4 мг/мл у ліофілізованого лактоферину.

«Цей результат підтверджує інше проведене нами тестування, яке демонструє ефективність природних білків IDP для придушення патогенів та підтримки вродженої і адаптивної імунної системи організму», – сказав Клейкомб.

Хоча дихальні шляхи є первинним входом для SARS-CoV-2, шлунково-кишкові симптоми, такі як нудота, блювання і діарея, також можуть виникати у пацієнтів з Covid-19.

«Прийом IDP може допомогти зменшити шлунково-кишкові симптоми, так як вони мають протизапальну дію для шкіри і слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, що забезпечує деяке терапевтичне полегшення для тих, хто страждає від вірусу», – додав Клейкомб.

Макфілліпс сказав, що після завершення дослідження компанія планує клінічні випробування з IDP і активно працює з комерційними партнерами, зацікавленими в створенні споживчих товарів для здоров’я на основі цих результатів.

«Як функціональний інгредієнт на основі молока, IDP є натуральним, безпечним та ефективним рішенням, з науково підтвердженою ефективністю.

«Основна частина нашого підходу – це робота зі стратегічними партнерами на ключових ринках, які усвідомлюють це, а також використання можливостей, доступних для розробки і комерціалізації продуктів з використанням потенціалу IDP».

Quantec вже виробляє лінійки добавок, що містять IDP як активний  інгредієнт, такі як Milkamune, які підходять для дорослих і дітей, і серію засобів по догляду за шкірою Epiology, які використовують IDP для запобігання поширенню бактерій, що викликають прищі.

«У Quantec ми зосереджені на захисті та зміцненні здоров’я і благополуччя людей, і в зв’язку з глобальною пандемією ми дуже раді, що можемо зіграти свою роль, допомагаючи у вирішенні серйозної кризи в галузі охорони здоров’я», – сказав Макфілліпс.

ІНФАГРО за матеріалами dairyreporter.com, фото Quantec

Останні новини: