Єдиний експортний портал – для вітчизняних експортерів

Офіс з просування експорту вирішив зібрати на одному ресурсі усю наявну інформацію щодо експорту та запустив Єдиний експортний веб-портал — онлайн-платформу для експортноорієнтованих компаній та підприємців.

«В Україні існує багато інтернет-ресурсів з даними щодо експортних можливостей, процедур та подій, але вони не відображають повної та чіткої картини світового ринку торгівлі, вимог на ньому для вітчизняних експортерів, не завжди розміщують регуляторну та іншу необхідну для підприємців інформацію», — йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Саме тому Офіс з просування експорту вирішив запустити Єдиний експортний веб-портал. Відтепер на одному ресурсі український підприємець може знайти необхідну інформацію для виходу на зовнішні ринки. Портал надає можливості:

  • ознайомитись з експортними процедурами, діями, вимогами до експорту, національними та міжнародними стандартами
  • отримати поради з дослідження закордонних ринків та аналітику щодо потенційних ринків збуту
  • скористатися сервісами, які здатні допомогти вирішити широкий спектр завдань, пов’язаних з інтернаціоналізацією бізнесу
  • замовити послуги, пов’язані з експортною діяльністю — як для індивідуальних компаній, так і для бізнес-альянсів.

Єдиний експортний веб-портал створений Офісом з просування експорту за стратегічної та інституційної підтримки уряду України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства цифрової трансформації України за фінансової підтримки уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Agravery.com

Останні новини: