Зростаючий середній клас Китаю визначає тенденції молочного ринку країни

Молочний ринок Китаю, вартий USD50 млрд, буде зростати до 2021 року за рахунок збільшення споживання молочних продуктів споживачами, що належать до середнього класу.

Згідно даних дослідження молочного ринку Китаю, проведеного Research and Markets, протягом останніх 5 років ринок молочних продуктів країни зростав на 10,5% щорічно. На думку дослідників, зростання продовжиться принаймні до 2021 року.

Середній клас Китаю, споживачі, що живуть в містах та вже призвичаїлися до харчування за західним зразком, вважають молочні продукти здоровою та поживною їжею. Зростання ринку дещо стримується тим, що серед китайського населення досить великий відсоток осіб з непереносимістю лактози, але дослідники вважають, що у найближчій перспективі це не вплине на ринок. А от у більш віддаленій споживачі можуть почати віддавати перевагу немолочним альтернативам молока – соєвому молоку та іншим продуктам.

На даний момент молочний ринок Китаю продовжить зростання, приваблюючи перспективою як місцевих виробників молочних продуктів, так і відомі зарубіжні компанії.

ІНФАГРО за матеріалом dairyreporter.com

Останні новини: