Молочні організації США виступають за збереження торгових зв’язків з Мексикою

usa-dairyЛідери трьох основних молочних організацій США – The National Milk Producers Federation (NMPF), The U.S. Dairy Export Council (USDEC) і The International Dairy Foods Association (IDFA), збиралися на цьому тижні, щоб висловити свою тверду прихильність перевіреного часом партнерства з молочною промисловостю і споживачами Мексики.

“Ми завжди вважали Мексику, перш за все – партнером, і, крім того – клієнтом”, – сказав Том Вілсак, головний виконавчий директор USDEC, виступаючи перед представниками мексиканської молочноії галузі на Національному молочному форумі в Мехіко. – “Саме тому ми маємо намір продовжувати співпрацювати з вами для сприяння збільшенню споживання молочних продуктів. Це принесе користь обом країнам».

“Сполучені Штати з гордістю можуть стверджувати, що вони забезпечують найбільшу частку молочного імпорту Мексики”, – сказав Майкл Дамбі, президент і виконавчий директор IDFA. – “Ми твердо переконані, що в інтересах обох країн зберегти і зміцнити наші прекрасні торгові відносини і в майбутньому.”

В рамках співпраці і партнерства з Мексикою, три керівники провідних молочних організацій США також провели зустрічі з цілою низкою урядовців, в тому числі з мексиканським Міністром сільського господарства і Послом США в Мексиці.

Ці зустрічі лідерів молочної галузі покликані зміцнити стосунки під час політичної невизначеності по обидва боки кордону.

З 1994 року, коли договір NAFTA став законом,  молочний експорт США до Мексики зріс більш ніж в чотири рази, до USD1,2 млрд.  Це робить Мексику експортним ринком № 1 для а ериканської молочної галузі. Експорт до Мексики становить майже чверть всього молочного експорту США в минулому році.

Іншими словами, для забезпечення експорту до Мексики потрібно молоко 345 тисяч американських корів. За даними Міністерства сільського господарства США
цей експорт створює близько 30 тисяч робочих місць у США, і додає USD3,6 млрд до економіки США.

ІНФАГРО за матеріалом IDFA, NMPF

Останні новини: