Тернопільщина орієнтується на молочні міні-заводи

image

Жителям сільської місцевості Тернопільщини, які утримують у своїх господарствах корів, необхідно об’єднуватися й створювати кооперативи. У цьому переконаний директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Луй.

“Робота на селі, безумовно, важка й кропітка. І в пошуках можливості заробити на шматок хліба, селяни збувають своє молоко за доволі низькими оптовими цінами”, — визнає він.

Водночас, Віталій Луй вважає, що перспективи розвитку молочної галузі на Тернопільщині є. “Майбутнє — за міні-переробними заводами вузької спеціалізації. Адже сьогодні потенційний споживач, окрім класичних молочних виробів, хоче мати доступ до особливих різновидів молокопродукції”, — пояснює свою позицію директор департаменту АПК.

За його словами, вдалим прикладом для наслідування може бути Чехія. “Чіткість налагодження молочного виробництва в цій країні вражає. Фермер, маючи у своєму господарстві декількох корів, виготовляє йогурт найвищої якості без додавання штучних домішок чи консервантів. У нього немає проблем зі збутом, він отримує стабільний прибуток. І думає не про те, як звести кінці з кінцями, а куди йому краще поїхати відпочити”, — ділиться досвідом стажування у Чехії Віталій Луй.

Для того, щоб створити фермерські кооперативи молочної галузі, мешканців області просять звертатися безпосередньо у Департамент агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації. “Я вірю, що об’єднавши свої зусилля, жителі нашого краю зможуть не лише добре заробляти, а й загалом підняти молочну галузь Тернопільщини. Наразі, наша область у цій сфері займає середні позиції. Але ми маємо значний потенціал, який необхідно розвивати. І напрацювання в даному напрямку вже є – чекаємо на активність самих фермерів”, — підсумовує Віталій Луй.

ternopil.biz.ua

 

Останні новини: