До 2028 року ринок прецизійного бродіння може зрости до 17,43 мільярда доларів США із середньорічним темпом зростання 48%

Очікується, що обсяг ринку прецизійного бродіння зросте з 2,48 мільярда доларів США у 2023 році до 3,62 мільярда доларів США у 2024 році при середньорічному темпі зростання (CAGR) 45,7%.

Це історичне зростання в основному можна пояснити декількома факторами, зокрема зростаючим попитом на стійкі та альтернативні джерела білка, акцентом на екології та ефективності використання ресурсів, помітним переходом до рослинних і клітинних продуктів, зростаючим попитом на індивідуальні налаштування та точність у процесі біовиробництва, а також удосконалення в харчуванні та функціональності ферментованих продуктів. Ці елементи спільно сприяли зростанню, яке спостерігалося в минулому періоді в царині прецизійного бродіння.

Очікується, що у 2028 році розмір ринку зросте до 17,43 мільярда доларів при середньорічному темпі зростання (CAGR) 48,1%. Очікуване зростання в наступному періоді пов’язане з декількома факторами, включаючи експансію в інші галузі, за межами харчової промисловості, підвищення економічної доцільності та масштабованості прецизійного бродіння, зростаючий ентузіазм щодо ферментованих функціональних інгредієнтів, глобальні ініціативи, спрямовані на вирішення проблем продовольчої безпеки та інтеграція прецизійного бродіння в практику економіки.

Зростаюча поширеність проблем з травленням і ожиріння значною мірою сприяє розширенню ринку прецизійного бродіння. Інгредієнти ферментації, збагачені молочнокислими бактеріями, слугують вирішальними агентами для відновлення та підтримки травної системи. Крім того, ці інгредієнти допомагають знизити артеріальний тиск, вирішуючи проблеми з травленням. Дослідження, проведене Гарвардським університетом, прогнозує, що до 2030 року приблизно половина дорослого населення США боротиметься з ожирінням, а чверть зіткнеться з серйозним ожирінням, пояснюючи цю тенденцію зростаючими проблемами травлення. Таким чином, зростаюча поширеність проблем з травленням і ожирінням також може сприяти розвитку ринку прецизійної ферментації.

ІНФАГРО за матеріалом finance.yahoo.com

Останні новини: