Оборот молочних компаній світу зріс на 7,4%. Lactalis на першому місці

За даними Rabobank, загальний оборот топ 20 молочних компаній світу зріс на 7,4% у доларах США в порівнянні з минулорічним зростанням на 9,3%.

У своєму щорічному огляді Global Dairy Top 20 Rabobank стверджує, що в євро загальний оборот зріс на значні 21%. Це сталося через поєднання таких факторів як зміцнення долара США, інфляції та жорстких ринкових умов протягом більшої частини 2022 року, коли багато компаній повідомляло про рекордно високі доходи у своїх місцевих валютах.

Загалом лише 5 компаній зайняли таку саму позицію, як і минулого року, що свідчить про перестановку в усьому списку. Активність злиттів і поглинань була майже на рівні з попереднім роком, загалом майже 25 угод. У другому півріччі спостерігалося уповільнення активності, яке продовжилося і в першому півріччі 2023 року.

У першій половині 2023 року було оголошено про 8 угод порівняно з приблизно 12 угодами за перші 6 місяців 2022 року. Валютні коливання сприяли змінам і були особливо несприятливими для молочних компаній, які звітували в євро, новозеландських доларах, юанях та ієнах.

ІНФАГРО за матеріалом Рене Гроневельда, dairyglobal.net

Останні новини: