Rabobank шокований війною в Україні

Терор з боку Росії, від якого зараз страждає український народ, глибоко шокував працівників, клієнтів та членів Rabobank.

«Побачити дитину, яка тікає від російських снарядів у невідомому напрямку, залишаючи свій дім: це розриває серце.  Ця війна є плямою у нашій історії», – каже голова правління Rabobank Вібе Драйєр.  «Ми бачимо біженців, ми бачимо потрясіння і відчуваємо безсилля.  Наші думки – з жертвами цього варварського насильства, їхніми родинами та українським народом».

Це вторгнення жахливе.  Ми сподіваємося, що лідери урядів знайдуть спосіб покласти край насильству та повернути стабільність у Європі на всіх фронтах.

Приємно бачити, що в усьому світі започатковано незліченну кількість ініціатив щодо надання гуманітарної допомоги Україні.  Ми не можемо і не хочемо стояти осторонь і дивитися.  З самого початку наші місцеві банки та колеги брали активну участь у роботі з надання допомоги.

У цій кризі позиція Rabobank є основою нашої підтримки українців та України: у Нідерландах ми підтримуємо місцеві ініціативи своїми знаннями, мережами та додатковою співпрацею.

Щоб підсилити це, нашим співробітникам надається простір і час для здійснення цих ініціатив.

  • Ми проводимо інвентаризацію вільних офісних приміщень, які можна надати для прийому біженців
  • Ми бачимо і чуємо, що клієнти в Нідерландах хочуть підтримати своїх близьких в Україні, надсилаючи їм гроші, тому наразі ми не беремо жодної комісії за транзакції в Україну з приватних осіб
  • Цього року ми збільшимо кооперативні дивіденди, щоб мати можливість підтримувати місцеві ініціативи допомоги в Нідерландах
  • У найближчі дні та тижні ми, звичайно, продовжимо розглядати, яку ще додаткову допомогу ми можемо надати у цій жахливій гуманітарній кризі.

У Rabobank було відносно мало комерційних інтересів у Росії.  Там працює лише наша дочірня компанія DLL, переважно з лізингу сільськогосподарської техніки в аграрному секторі.  Нові операції були припинені DLL.  Природно, що Rabobank впровадить санкції та готовий вживати додаткових заходів у міру їх оголошення.  Банк постійно консультується з наглядовими та іншими органами.

rabobank.com

Останні новини: