Уряд намагається підтримати виробників харчів

Кабмін ухвалив постанову № 160 «Щодо забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану», яка сприятиме вчасному постачанню продукції населенню.

 “Щоб виробники мали змогу здійснювати свою діяльність, навіть у цей надскладний час, встановлено максимальний строк розрахунків за товари вітчизняного виробництва – не пізніше, ніж через 10 днів після виставлення рахунку за поставлену продукцію”, – деталізувала Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Дія документа поширюється на перелік, затверджений постановою Кабміну від 22 квітня 2020 р. № 341 “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення”. Це гречана крупа, цукор, борошно, хліб, молоко, макаронні вироби, яйця, курятина, вершкове масло, питна вода тощо.

“Ми маємо в екстремальних умовах зберегти для наших громадян доступ до необхідних соціально значущих продовольчих товарів. Особливо для вразливих категорій населення – літніх та самотніх людей, багатодітних родин, малозабезпечених”, – додала Юлія Свириденко.

В умовах воєнного стану Мінекономіки, передає відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, зосереджує зусилля на трьох стратегічних напрямках: підтримка виробничих потужностей, забезпечення наших співгромадян найнеобхіднішими товарами і послугами та створення міцного тилу для перемог на фронті.

golos.com.ua

Останні новини: