Fonterra оголошує про збільшення середньої ціни кілограма сухої речовини молока на 20 центів, до $7,30

З 17 лютого Fonterra підвищила на 20 центів середню ціну за кілограм сухої речовини молока до 7,30 доларів. Зростання цін на СРМ на 20 центів/кг відбувається на тлі зростання світових цін на молочні продукти.

Про підвищення ціни раніше заявляли і інші компанії, наприклад Burra Foods оголосила про підвищення ціна на СРМ (суху речовину молока) на 10 ц/кг у січні, Bega Cheese в грудні оголосила про підвищення на 15 ц/кг MS з 1 січня. Підвищення ціни компанією Fonterra відбувається заднім числом, з 1 липня 2021 року.

Управляючий директор Fonterra Australia Рене Дедонкер сказав, що за зростанням стоять постійні високі ціни на молочні продукти в поєднанні з хорошими показниками бізнесу Fonterra Australia. «Ми знаємо, що посушливе літо в багатьох регіонах та вищі витрати на виробництво на фермах впливають на прибутковість, тому ми сподіваємося, що перенесення цього збільшення зараз допоможе компенсувати деякі з цих витрат», – сказав він. «Ми також продовжуємо спостерігати вплив зриву глобального ланцюга поставок на наш бізнес, який не видно відразу, а останнім часом на внутрішній ланцюг поставок серйозно вплинув COVID».

У Новій Зеландії Fonterra теж підняла свій прогнозний діапазон цін на молоко для ферм Нової Зеландії до рекордного рівня через посилення світових цін.

ІНФАГРО за матеріалами queenslandcountrylife.com.au

Останні новини: