Виробники просять уряд скасувати постанову про регулювання цін

Український бізнес звернувся до уряду з проханням скасувати регулювання цін на соціально важливі продукти та повернутись до ручного управління бізнес-процесами.

Про це повідомили в Європейській Бізнес Асоціації.

Нещодавно КМУ прийняло рішення, на період дії карантину, ввести граничний рівень торговельної надбавки встановлюється в розмірі не більше 10% від гуртово-відпускної ціни на ряд соціально важливих продуктів.

Проте українські виробники харчових продуктів висловили незадоволення таким рішенням, адже впровадження цього правила вимагатиме необхідності адаптування внутрішніх процесів, внесення змін до договорів з постачальниками, налаштування інших процесів підприємств, з метою подальшого безперебійного забезпечення споживачів соціально значущими товарами.

Постанова не передбачає перехідного періоду для впровадження її положень та вимог, який надав би певний час для належної підготовки галузі до змін у регулюванні. Тож, імовірно, це може призвести до призупинення реалізації деяких продуктів харчування до моменту налагодження всіх процесів здійснення роздрібної торгівлі та чіткого розуміння представниками бізнесу порядку їх ціноутворення», — наголошують підприємці.

agropolit.com

Останні новини: