Молочні ферми Голландії, оснащені сонячними батареями, можуть забезпечити 12% потреби країни в електроенергії

Голландський молочний кооператив FrieslandCampina повідомляє, що кількість молочних ферм, які буде оснащено сонячними батареями в рамках програми компанії по їх встановленню, в порівнянні з минулим роком більш ніж подвоїлася.

Спочатку про намір брати участь в програмі додатково заявили 344 молочних ферми, проте остаточне число склало 462. Таким чином, загальна кількість учасників програми FrieslandCampina Solar – 772 молочних ферми.

В цілому тепер можлива установка 840 000 сонячних панелей, що забезпечить половину потреб в електроенергії виробничих приміщень і офісів FrieslandCampina в Нідерландах.

На додаток до 772 молочних ферм, які беруть участь в програмі, понад 2200 членів FrieslandCampina вже встановили сонячні батареї самостійно. Недавні дослідження, проведені в Амстердамському університеті, показують, що енергія, яка може генеруватися сонячними батареями на дахах ферм членів кооперативу FrieslandCampina, може забезпечити 12% від загального обсягу споживаної електрики в Нідерландах.

Компанія заявила, що в середньому, на тиждень можна встановлювати близько 22 000 сонячних панелей.

Використання сонячної енергії стало можливим частково завдяки субсидії SDE +, що надається Міністерством економіки та кліматичної політики.

ІНФАГРО за матеріалом dairyreporter.com

 

Останні новини: